• Zakończyliśmy zwycięstwem :)

Zakończyliśmy zwycięstwem :)

04 marca 201912-

Wyjazdowe spotkanie w Mieście Skierniewice zakończyło rywalizację juniorek młodszych w województwie łódzkim, Basketki prowadzone przez trenera Piotra Rozwadowskiego zdobyły tytuł wicemistrzyń województwa łódzkiego, choć przepis RWS PZKosz jest bardzo niesprawiedliwy dla naszego klubu, który posiada w składzie Basketki, które są uczennicami SMS PZKosz Łomianki...

Popołudniowy niedzielny wyjazd do Miasta Skierniewice miał być formalnością, ale rywalizacja z młodszymi, ambitnymi skierniewiczankami reprezentującymi klub MKS Ósemki Skierniewice nie zamierzało łatwo sprzedać skóry i remisują pierwszą odsłonę (10:10), a na dłuższą przerwę schodziliśmy wygrywają pierwszą połowę tylko jednym punktem (24:23)!

Po zastosowaniu obrony strefowej wynik momentalnie ruszył do przodu...

W trzeciej i czwartej kwarcie zamykamy temat zwycięstwa!

Dziękujemy podopiecznym trenera Adriana El-Warda za ambitną postawę, a Basketkom gratulujemy zdobycia wicemistrzostwa województwa łódzkiego z bilansem 6-2 awansujemy do Turnieju Strefowego, którego harmonogram poznamy już dziś wieczorem.

X kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18
MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 42:69 (10:10, 13:14; 15:26, 4:19) statystyki, tabela.