• Dream Team U-13 powalczył w meczu rewanżowym z Akademią Gortata! <3

Dream Team U-13 powalczył w meczu rewanżowym z Akademią Gortata! <3

18 lutego 202312-

W sobotnie przedpołudnie Młode-Gniewne z Miasta Sportu podopieczne sztabu trenerskiego Dariusz Raczyński&Karol Stańczyk ruszyły z przytupem do odrabiania strat z ekipą UKS Akademią Gortata Łódź, ale niestety skuteczność rzutowa, a właściwie jej brak zadecydowała, że po pierwszej części, to łodzianki cieszyły się z wyniku, bo przebieg pierwszych dziesięciu minut wyglądał zupełnie inaczej 8:18... :(

Kiedy wreszcie zaczynamy trafiać w drugiej kwarcie mając nadzieję, że przebudzamy się (13:14) po przerwie wracamy w trzeciej kwarcie do bardzo słabej obrony i ponownie brakuje decyzyjności w ofensywie :(

Przegrywamy po trzech częściach 30:57 i na otarcie łez wygrywamy ostatnie dziesięć minut różnicą 9 oczek...

Niestety zmora UKS-u powróciła, 16 niecelnych z linii rzutów osobistych, a całe spotkanie przegrywamy różnicą... właśnie szesnastu oczek! :(

IV kolejka rozgrywek młodziczek U-13 faza play-off o miejsca I-VI Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 18.02.20MJ r. (sobota) godz.10.00

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Akademia Gortata Łódź 61:45 (8:18, 13:14; 9:25, 15:4) statystyki, tabela.

Gratulujemy podopiecznym trenera Flario Manieri, a Basketkom rocznika 2010 życzymy wiary w swoje umiejętności i wreszcie z końcem sezonu 2022/20MJ pokazania "pazura" w dwóch ostatnich spotkaniach, Łowicz 11.03 oraz Pabianicami (18.03)!