• Dream Team powoli się rozpędza!

Dream Team powoli się rozpędza!

23 października 201912-

W minioną środę zagraliśmy drugie spotkanie rozgrywek juniorek starszych U-22, w której lokujemy największe nadzieje na medal Mistrzostw Polski! :) Sreberka - Dream Team zmierzył się z młodymi-gniewnymi z ekipy trenerów Piotra Feddera i Łukasza Koteckiego...

Od pierwszych minut widzieliśmy zdeterminowaną bydgoską młodzież, a po drugiej stronie opanowanie i doświadczenie aleksandrowianek prowadzonych przez sztab trenerki Adam Rajkowski, Dariusz Raczyński i Tomasz Grzeszczakowski. Wszystkie Sreberka zapisały się w statystykach, więc... bardzo rzadko opisujemy indywidualne dokonania naszych Basketek, ale dziś zrobimy wyjątek :)

Pierwsza "1" Natalka Łopińska (16 pkt. 3x3) zagrała koncertowo ze znakomicie zbilansowaną grą w obronie (8 przechwytów) i ataku! Tego oczekujemy od Ciebie "Słówka"! Brawo TY <3

"Pitbull" Martynka Janusz (4 pkt.), była nie do przejścia w obronie, czekamy jeszcze na kilka "trójeczek" i Twoich "wjazdów" podkoszowych! :)

Wreszcie "wystrzeliła" Biana Bałwas (5 pkt.), która wykorzystała pozytywnie każdą minutę na parkiecie grając dobrze w obronie i ataku, Aleksandra Lorenz (4 pkt.) Olcia wiesz doskonale, że oczekujemy dużo więcej od Ciebie i co najważniejsze Ty to potrafisz! :)

Kasia Szpera (10 pkt.) Twój "speed" jest niesamowity, a przeciwniczki bardzo często oglądają Twój numer 5 na plecach :) ale oczekujemy więcej prób rzutów dystansowych i półdystansowych, a to już potrafisz :) Olcia Rok (9 pkt. 1x3) Twoje łzy pomeczowe mówią wszystko, przy największym aplauzie na Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 nasz "Roczek" wraca do formy :)

Polcia Kaźmierczak "Kazik" (3 pkt. 1x3) może ten mecz nie był najlepszy w ataku, ale pokazałaś, że potrafisz pomóc drużynie w obronie i za to szacun!

Aleksandra Kozłowska (12 pkt.) takiej postawy oczekujemy od Ciebie "Olcia" - odważnej, grającej 1 na 1, wykorzystującej ciężko wypracowaną technikę! Brawo TY :)

Klauduś Dudek (4 pkt.) cóż "Dudi" Twoje "czapy" są widowiskowe niczym z NBA, ale potrzebujemy Ciebie również w ataku, co również w efektowny sposób potrafisz! :)

Kamiś Nawrocka (8 pkt. 1x3) "Kami" wiemy co potrafisz w obronie, gdzie "zaczajasz się" na przeciwniczki niczym puma, ciut więcej w ataku, więcej wiary we własne umiejętności - grę 1 na 1 i rzut, a będzie cudownie! :)

Kasia Pawlik (4 pkt.) Twój energizery naładowane, są na maksa, wiemy o tym, teraz czas na przełożenie Twojej energii na grę w ataku, bo w obronie jest wszystko ok! :)

Martynka Leszczyńska (6 pkt.) po niedzielnym rekordziku (34 pkt.) i evalu 45! Woow :) Szacun! :) czas na "chwilę" odpoczynku. Kapitanie potrzebujemy Ciebie w każdym meczu grającą na maksa w ataku, ale co dla naszej drużyny również w obronie! Wiemy, że potrafisz to zbilansować, oj tak :)

Podziękowania przesyłamy do naszych Kibiców, którzy mimo późnej pory licznie przybyli na ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, oczywiście w głównej mierze doping "szedł" z gardziołek naszych SMS-ianek, ale wszystkim wielkie dzięki :)

II kolejka rozgrywek juniorek starszych U-22

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 85:59 (21:15, 13:15; 24:16, 27:13) statystyki, tabela.

Dream Team przez "chwilę" odpoczywa z rozgrywkami U-22, do 6.11.2019 r., gdzie zmierzymy się w meczu wyjazdowym w Toruniu. Trzymamy kciuki!