• Żegnamy się z MPP U-19K, ale w znakomitym stylu! <3

Żegnamy się z MPP U-19K, ale w znakomitym stylu! <3

15 stycznia 202312-

Zakończyliśmy udział w Młodzieżowym Pucharze Polski U-19K zwycięstwem! <3 Pokazaliśmy "aleksandrowski charakter", który na pewno pozwoli nam na solidne przygotowanie się do Półfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorek starszych - 27-29.01.20MJ r.! <3

Dziś zmierzyliśmy się z poznaniankami i tylko wygrana 26 i wyżej punktami pozwoliła nam myśleć o awansie do Finału MMP...

Dream Team U-19K pod wodzą sztabu trenerskiego Bartosz Słomiński, Inna Kochubei, Jakub Wróblewski, Karol Stańczyk rozpoczął znakomicie zbilansowaną grą w dwóch aspektach obrony i ataku, z naciskiem OBRONY, dziś zagraliśmy w pierwszej połowie perfekcyjny basket, gdzie dłonie same składały się do braw! <3

Pierwsza połowa potwierdza, że ciężka praca może przynieść efekty, podsumowując odpadamy z dalszego udziału z Młodzieżowego Pucharu Polski U-19K, ale nie kończymy walki o medale Mistrzostw Polski juniorek starszych, wręcz przeciwnie znakomitą postawą z ostatniego dnia rozpoczynamy mentalnie powrót do walki o najwyższe cele w sezonie 2022/20MJ! <3

Dzisiejszą wygraną dedykujemy trenerowi Bartoszowi! STO LAT... Trenerze! <3

Podziękowania dla wszystkich SMS-ianek z Miasta Sportu i wspierających Projekt Dream Team U-19! <3

Najlepszą zawodniczką Dream Team-u U-19 wybrano Weronikę Brzycką! Brawo Bzyku <3

III dzień 1/2 MPP U-19K Hala AJP ul. Chopina 52 Gorzów Wielkopolski 15.11.20MJ r. (niedziela) godz.11.00

MUKS Poznań - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72:79 (12:18, 12:22; 25:22, 23:17) statystyki.

Już w najbliższy wtorek poznamy gospodarzy turniejów Finału MPP oraz dwóch Półfinałów MMP U-19K!

Wyniki wszystkich turniejów 1/2 MPP oraz 1/4 MMP - tutaj.