• Trzecia wygrana z rzędu! Jest MOC <3

Trzecia wygrana z rzędu! Jest MOC <3

24 lutego 202012-

Wracamy do newsów z minionego weekendu, gdzie przypomnijmy młodziczki młodsze U-13 Basketki rocznika 2007 i młodsze wyjechały do Łodzi, by zmierzyć się z koleżankami z drużyny Widzewa Łódź...

Pod wodzą trenera Grzegorza Andryszczaka rozpoczęły spotkanie od "śmiertelnego ciosu", po pierwszych 10 minutach i bardzo zbilansowanej grze w ataku i obronie wygrywamy 1:33! Rekordowa kwarta dała swobodę w grze aleksandrowskim koszykarkom, które spokojnie kontrolowały kolejne minuty rywalizacji!

Cieszy forma naszych Basketek, które wygrywają trzecie spotkanie rundy play-off w walce o miejsca VII-XII!

Gratulujemy <3

Chwilka odpoczynku i 14 marca na Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu rozpoczniemy rundę rewanżową w pojedynku z drużyną MKS Ósemką Skierniewice. Start o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy :)

III kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 11:61 (1:33, 10:28, 0:0, 0:0) statystyki, tabela.