• Nasze najmłodsze Basketki dzielnie powalczyły w Łodzi :)

Nasze najmłodsze Basketki dzielnie powalczyły w Łodzi :)

10 marca 201912-

Za nami kolejny turniej najmłodszych aleksandrowskich koszykarek, które mimo braków fizyczności potrafiły ambitnie powalczyć!

W minioną sobotę podopieczne trenera Kacpra Nowowiejskiego rozegrały dwa spotkania XI kolejki w hali przy ul. Czajkowskiego 14 w Łodzi. Oczywiście grupa aleksandrowskich koszykarek jest najmłodszą drużyną w lidze, na dodatek z najmniejszym doświadczeniem, ale to im nie przeszkadza, najważniejszy jest Fun! Znakomicie zintegrowany Team Kacpra powoli poznaje tajniki ukochanej koszykówki i z każdą spędzoną minutą nabierają bezcennego doświadczenia!

Cieszy duża frekwencja naszych Basketek i zaangażowanie Rodziców wspierających swoje pociechy, serdecznie dziękujemy :)

Never give up!

Skrzatki U-11

Superdrób Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 54:4 (32:0, 22:4, 0:0, 0:0) statystyki

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Cocomore Pabianice 2:52 (0:16, 2:26, 0:10, 0:0) statystyki.

Skrzatki ponownie mają przerwę, by 6 kwietnia 2019 r. (sobota) zmierzyć się z drużyną ŁKS KK Łódź, startujemy o godzinie 10.00! Serdecznie zapraszamy Kibiców do wspierania Team-u Kacpra! Do zobaczenia :)