• Niska skuteczność na linii rzutów osobistych zadecydowała o przegranej! :(

Niska skuteczność na linii rzutów osobistych zadecydowała o przegranej! :(

28 listopada 202112-

Po dwutygodniowej przerwie wrócił do gry Dream Team U-15 prowadzony przez sztab trenerski Dariusz Raczyński i Kaper Nowowiejski, tym razem pojechaliśmy do Łodzi, gdzie w Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7 zmierzyliśmy się z drużyną Widzewa Łódź...

Po znakomitym początku, gdzie Basketki otwierają spotkanie wynikiem 7:0 i ostatecznie wygrywają kwartę otwarcia dwoma oczkami (10:12), ale coach Dariusz otrzymuje 4 sygnały, że dziś nie potrafimy poradzić sobie z presją i pudłujemy z linii rzutów osobistych :(

W drugiej odsłonie ponownie prowadzimy wyrównany pojedynek z gospodyniami i po dobrej końcówce schodzimy na dłuższą przerwę przy wyniku 18:22...

Niestety koszmar niecelnych z linii osobistych rozpoczyna się od trzeciej kwarty, uwaga Basketki mimo dobrej postawy w obronie i ataku nie potrafią poradzić sobię z osobistymi - 8 przestrzelonych! Dzięki temu widzewianki odrabiają straty i wychodzą na 2-punktowe prowadzenie!

Ostatnie minuty spotkania, to horror trzykrotnie pada remis na 30:30, 32:32, 34:34 i mimo wreszcie trafionych rzutów z 1, nie udaj się odrobić straty trzypunktowej :( na własne życzenie przegrywamy, szkoda!

Gratulujemy podopiecznym trenerki Sylwii Wieczorek, a aleksandrowiankom dziękujemy za podjęta walkę, ale dziś niestety nie popisałyście się w wydawałoby się najłatwiejszym elemencie treningów rzutowych - osobiste, ale głowa do góry mamy jeszcze rewanż!

VI kolejka rozgrywek kadetek U-15 28.11.2021 r. godz. 10.30 Hala MOSiR Łódź ul. Małachowskiego 5/7

Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 41:38 (10:12, 8:10; 10:4, 13:12) statystyki, tabela.

Przed Dream Team-em U-15 dwutygodniowy wypoczynek, a raczej ciężka praca na treningach! Kolejny miesiąc zmagań U-15 otwieramy 12 grudnia w pojedynku z drużyną z Ksawerowa, start o godzinie 15.00! Trzymamy mocno kciuki!