• Wywalczyliśmy ćwierćfinały Mistrzostw Polski U-18K!

Wywalczyliśmy ćwierćfinały Mistrzostw Polski U-18K!

11 marca 201812-

Podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Neydera w ostatnim dniu Turnieju Strefowego zmierzyły się z ekipą MMKS Katarzynki Toruń, która mimo ambitnej postawy podczas dwóch dni nie odnotowała zwycięstwa...

Trenerzy SMS-u starając się wykorzystać całą ławkę bardzo rotowali składem w niedzielnym spotkaniu! Od pierwszych minut wystartowała etatowa pierwsza piątka reprezentująca nasz klub w rozgrywkach pierwszoligowych, które szybko wychodzą na prowadzenie, a z każdą nową minutą dochodziło do zmian!

Kiedy wypoczywały starsze Basketki do pracy wzięły się młodsze pierwszoklasistki Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim! Oczywiście można powiedzieć, że młodość kieruje się emocjami, ale kiedy SMS-ianki rocznika 2001 doprowadziły do bardzo nerwowej końcówki spotkania, tracąc prowadzenie w 48 sek. do gwizdka kończącego rywalizację... przebudzają się i przeprowadzają dwie skuteczne akcje ostatecznie kończąc rywalizację zwycięstwem! Brawo Młodzież SMS-u :)

Dziękujemy ambitnym toruniankom za dzielną postawę! SMS-iankom dziękujemy za trzy dni walki, która ostatecznie dała nam II miejsce premiowane udziałem w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski U-18K, które odbędą się już 23/25.03.2018 r. w Mieście? Losowanie w najbliższą środę!

Turniej Strefowy III dzień

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MMKS Katarzynki Toruń 66:63 (20:15, 16:13; 14:13, 16:22)