• Dogrywaliśmy XXIV kolejkę rozgrywek żaczek U-12...

Dogrywaliśmy XXIV kolejkę rozgrywek żaczek U-12...

28 kwietnia 202212-

Nietypowo w czwartkowe popołudnie dograliśmy XXIV kolejkę, w której zmierzyliśmy się z ekipami z Łodzi i Strykowa...

Turniej Żaczek U-12 roczników 2010 i młodsze rozpoczął się od pojedynku Basketek z Miasta Sportu kontra ekipa ŁKS KK Łódź, gdzie od pierwszej minuty trwał zacięty bój! Niestety bardzo dobre akcje nie otrzymały ostatniego szlifu i nie trafiamy kilkunastu akcji z rzędu, co jak się okazuje po końcowym wyniku nie pomogło nam w odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy atutu własnej hali, ale w elemencie obrony, mogliśmy być wzorem, tak ambitnie walczących z wielkim zaangażowaniem Basketek chcemy widzieć w każdej konfrontacji! Brawo WY <3

Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość łodzianek prowadzonych przez trenerkę Bożenę Sędzicką, gratulując, dziękujemy naszym aleksandrowskim koszykarkom za pierwszą połowę, w której potwierdziłyście, że możecie grać z najlepszymi ekipami w woj. łódzkim, jak równy z równym, ale bez celności spod samego kosza, będzie ciężko! W elemencie defensywy każda z aleksandrowianek zna swoją rolę...

XXIV kolejka rozgrywek żaczek U-12 28.04.2022 r. godz. 16.00 Hals SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 17:56 (4:7, 2:9; 2:15, 9:25) statystyki.

W drugiej rywalizacji łodzianki zmierzyły się ze strykowiankami, gdzie zacięta walka trwała od pierwszej do ostatniej minuty.

ŁKS KK Łódź - TK Basket Stryków 62:53 (17:13, 18:14; 14:13, 13:13) statystyki

Ostatni pojedynek na aleksandrowskim parkiecie rozegrały ekipy, które nie wygrały spotkania w czwartkowe popołudnie i bardzo chciały zejść z wygraną! Dziś skuteczność rzutowa, to minus podopiecznych Michała Zalewskiego, Kacpra Nowowiejskiego i Natalii Bednarek, które przez cały Turniej nie znalazły sposobu na skuteczność rzutową, ale już dziś wiemy, że obrona, to wizytówka naszych Basketek <3

Gratulacje dla podopiecznych trenera Bartłomieja Szczepaniaka.

TK Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 54:41 (16:8, 18:9; 13:13, 7:11) statystyki, tabela.

Dziękujemy drużynom za walkę fair-play i bardzo widowiskowe spotkania, z których Kibice wszystkich drużyn mogą być dumni!

Za tydzień lecimy do Łodzi na Halę Sportową przy ul. Czajkowskiego 14, gdzie zmierzymy się z gospodyniami Widzewem Łódź oraz ekipą Ksawerowa. Trzymamy mocno kciuki <3