• Podopieczne trenera Adama zagrały w domu :)

Podopieczne trenera Adama zagrały w domu :)

20 stycznia 201812-

Basketowe kadetki rocznika 2002 i młodsze prowadzone przez trenera Adama Rajkowskiego wspieranego przez trenera przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta w ubiegłym tygodniu rozpoczęły zmagania w rundzie finałowej od niefortunnej postawy w Mieście Kutnie, a w sobotnie przedpołudnie we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26 podejmowały kolejnego faworyta rozgrywek U-16 drużynę Widzewa Łódź...

Pierwsza kwarta pokazała potencjał aleksandrowskich koszykarek, które konsekwentnie wykorzystywały zbilansowaną grę obrony z atakiem i w efekcie wygrywają zasłużenie pierwszą odsłonę 15:14! To co wydarzyło się z kolejnej kwarcie wiedzą tylko Basketki, dramatyczna część w wykonaniu podopiecznych trenera Adama niestety wpłynęła na losu spotkania! Przegrywamy II kwartę różnicą 19 pkt.! :(

Po dłuższej przerwie ponownie podopieczne trenerki Anny Chodery kontynuują agresywną grę obronną na którą Basketki nie potrafiły odpowiedzieć...

Ostatnia pozytywna kwarta nie wystarczyła na odrobienie strat i schodzimy z parkietu już z drugą z rzędu przegraną, mimo, że trener Adam powtarza stać ich na wygrywanie z najlepszymi, ale dziś było oczywiście zdecydowanie lepiej niż w Kutnie... więcej wiary w to co robicie!

Gratulujemy widzewiankom za wygraną, a aleksandrowskim koszykarkom dziękujemy za ambitną postawę z pierwszej i ostatniej kwarty!

II kolejka rundy finałowej kadetek U-16
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 52:77 (15:14, 11:30, 8:18, 18:15) statystyki, tabela.

Team aleksandrowskich kadetek wypoczywa do 17 lutego, gdzie stoczy bój w meczu wyjazdowym w Skierniewicach.