• Dream Team U-17 wraca na pakiet z przytupem! <3

Dream Team U-17 wraca na pakiet z przytupem! <3

02 lutego 202312-

W czwartkowy wieczór Młode-Gniewne z Miasta Sportu wróciły na do walki o Mistrzostwo woj. łódzkiego w kategorii juniorek młodszych, choć pierwsze i drugie miejsce jest już przesądzone, to walka o trzecią lokatę trwa! Przed Basketkami rocznika 2006 i młodsze trzy spotkania do zakończenia rundy zasadniczej, pojedynki z drużynami Widzew Łódź, Basket 4Ever Ksawerów oraz ŁKS KK Łódź...

Po miesięcznej przerwie zaczęliśmy od zmierzenia się z drużyną trenerki Anny Chodery - Widzewem Łódź!

Przypomnijmy w pierwszym spotkaniu wygraliśmy zdecydowanie 34:52, ale w rewanżowym spotkaniu widzewianki nie zamierzały oddać pola gospodyniom i ambitnie walczyły, ale to aleksandrowianki otwierają spotkanie run-em 11:0, pierwsze punkty goście zdobywają w szóstej minucie pierwszej kwarty!

Ostatecznie po zbilansowanej dobrej grze wygrywamy pierwsze dziesięć minut 17:8! <3

Odnotujmy, że po trzech miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją wróciła nasza kapitan Agatka Kasprzycka, brawo za determinację i wykonaną ciężką pracę podczas rehabilitacji! <3

Druga odsłona zaczyna się od dobrej gry podopiecznych sztabu trenerskiego - Inna Kochubei, Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski, Karol Stańczyk aktywna obrona, komunikacja potwierdzają postępy w bardzo ważnym elemencie jakim jest obrona! W ataku również SMS-ianki z Miasta Sportu zaczynają śmielej radzić sobie z rzutami dystansowymi i półdystansowymi, gra jeden na jeden, to dziś już nasze atuty! Brawo Dream Team U-17! <3

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 37:22! <3

Po dłuższej przerwie utrzymujemy zbilansowaną grę w ofensywie i defensywie, co bardzo cieszy <3

Rotacja składem potwierdza, że aleksandrowianki mają potencjał całej drużyny, który powoli klaruje się przed zbliżającym się Turniejem Strefowym!

W trzeciej kwarcie powiększamy przewagę do 18 oczek, na czwartą odsłonę schodzimy przy wyniku 53:35! <3

Ostatnie minuty rywalizacji, to potwierdzenie dominacji Młodych-Gniewnych z Miasta Sportu, które dziś potwierdzają, że ciężka praca podczas ferii przynosi zamierzone efekty! Brawo dla całego Dream Team-u U-17! <3

Dziękujemy łodziankom za ambitną postawę!

XII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 2.02.20MJ r. godz.18.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 68:50 (17:8, 20:14; 18:13, 13:15) statystyki, tabela.

Kolejne zmagania dopiero 18-go, kiedy to do Miasta Sportu zawita ekipa z Ksawerowa, to będzie decydujący pojedynek o trzecie miejsce, będzie się działo! Zapraszamy o godzinie 13.00!