• Aleksandrowskie żaczki idą jak burza :) Niepokonane Liderki!

Aleksandrowskie żaczki idą jak burza :) Niepokonane Liderki!

12 marca 201912-

Podopieczne sztabu trenerskiego Kacper Nowowiejski/Elena Redłowska-Agafonnikova zdobywają koleje szlify w walce o tytuł mistrzyń woj. łódzkiego!

Niepokonany Team K&E melduje się z piątym zwycięstwem w sezonie 2018/2019!

W minioną niedzielę Basketki pojechały do Miasta Skierniewice, gdzie od pierwszych minut narzuciły swój styl gry - mocny press i kontra za kontrą!

Kolejne kwarty potwierdzały przewagę naszej drużyny, ale co najbardziej cieszy, że do kapitan liderki aleksandrowskiego Team-u Tatiany Redłowskiej dołączają kolejne uzdolnione Basketki, które poprzez ciężką pracę znakomicie się rozwijają! Wasz uśmiech jest dla nas nagrodą, tak widać, że zaczyna basket sprawiać im dużą frajdę :) tak trzymać!

Dziękujemy skierniewiczankom za konfrontację, a wszystkim Basketkom gratulujemy!

Przed Basketkami pierwszy egzamin, który pokaże, czy ten sezon jest naszym sezonem! W pierwszy weekend kwietnia we własnej hali zagramy z widzewiankami i drużyną z Ksawerowa, będzie się działo! Zapraszamy serdecznie start godzina 10.00 :) Wszystkie zawodniczki, są uczestniczkami Programu SMOK - wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Władze PZKosz oraz Władze Miasta Aleksandrowa Łódzkiego! Dziękujemy :)

Kolejka X rozgrywek U-12K

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10:60 (4:29, 6:31; 0:0, 0:0) statystyki, tabela.