• Bolesna porażka w Swarzędzu...

Bolesna porażka w Swarzędzu...

09 października 201712-

Team trenerów Piotra Neydera, Adama Rajkowskiego, Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka wyruszył do Swarzędza z nadzieją, że mimo znaczących osłabień ambitnie powalczą z doświadczoną drużyną z Wielkopolski! Niestety konsekwencja założeń trenera Piotra zadziałała do szóstej minuty pierwszej kwarty, gdzie zmotywowane Basketki po bardzo odważnej grze wygrywały 6:10. Nerwowość w rozgrywaniu akcji, brak skuteczności rzutowej i bezradność w grze obronnej, to podstawowe błędy naszych koszykarek, a konsekwentna gra podkoszowa i penetracja zawodniczek obwodowych Liderek przynosi zmiażdżącą przewagę gospodyń :( już po pierwszej połowie wywalczyły przewagę 22 pkt. (40:18)!

Po przerwie ponownie kuleje gra w ataku i obronie, niestety nie potrafiliśmy poradzić sobie z graczami podkoszowymi, a gospodynie z każdą minutą powiększały przewagę... o takich spotkaniach trzeba szybko zapomnieć! Czekamy na powrót naszych centerek Weroniki Telengi i Martyny Leszczyńskiej oraz rozgrywającej Natalii Łopińskiej!

Za tydzień ponownie wyjeżdżamy, by powalczyć tym razem z drużyną Olimpii Wodzisław Śląski, gdzie przypomnijmy gra na wypożyczeniu nasza wychowanka Ewa Canert :)

I LK druga kolejka

UKS Lider Swarzędz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 84:44 (17:10, 23:8; 26:14, 18:12) statystyki