• SMS-ianki z czwartą wygraną z rzędu! Brawo WY :)

SMS-ianki z czwartą wygraną z rzędu! Brawo WY :)

25 listopada 201712-

Wraz z końcem czwartego miesiąca szkolenia w sezonie 2017/2018 uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim "łapią" rytm gry i mogą dziś pochwalić się już czwartą wygraną z rzędu w rozgrywkach II Ligi Kobiet okręgu mazowieckiego! Gratulujemy sztabowi trenerskiemu przypomnijmy w składzie Piotr Rozwadowski trener główny, Adam Rajkowski trener wysokich graczy, trenerzy przygotowania motorycznego Piotr Milbrandt i Maciej Kosiak oraz fizjoterapeuci Żaneta Andrychowicz i Paweł Karasiak oraz zawodniczkom klas I A i B, II A oraz III A :)

W ósmej kolejce II LK wyjechaliśmy w najdalszą podróż z miast organizujących rozgrywki przedsionka pierwszej ligi, był nim Miasto Radom, gdzie w hali Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Wernera 2 w piątkowy wieczór zmierzyliśmy się z drużyną MKS Ekonomik Kottrans Radom...

Mimo nerwowych pierwszych minut konsekwentnie powiększaliśmy przewagę, ale zapominaliśmy o obronie i w efekcie pierwsza odsłona kończy się wynikiem 15:30! Od drugiej kwarty rozpoczęliśmy większe zaangażowanie w grze obronnej i na efekt nie trzeba było długo czekać - schodzimy na długą przerwę przy wyniku 24:52 :)

Po przerwie ponownie jesteśmy drużyną grającą "grzecznie" w obronie, a ambitne radomianki wykorzystują każdy błąd aleksandrowskich koszykarek :( trzecia odsłona kończy się wynikiem 37:71... ostatnie dziesięć minut spotkania w Mieście Radomiu wreszcie pobudziło do zdecydowanej poprawy gry obronnej i wykorzystywania przewagi w "pomalowanym"! Stawiamy kropkę nad i zamykając spotkanie pierwszą "100" w sezonie :)

Dziękując radomiankom za ambitną grę, pragniemy pochwalić Team SMS-ianek za momentami bardzo dobrą, zbilansowaną walkę w obronie i ataku, to jak wspomnieliśmy czwarta wygrana z rzędu w rozgrywkach drugoligowych, które mają za zadanie ogrywanie drużyny przed wymagającymi rozgrywkami juniorek młodszych - U-18! Dziękujemy i gratulujemy :) Brawo WY!

VIII kolejka II LK

MKS Ekonomik Kottrans Radom - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 45:103 (15:30, 9:22; 13:19, 8:32) statystyki, tabela.

Za tydzień wracamy do Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie zmierzymy się z drużyną MKS Ósemką Skierniewice, startujemy już o godzinie 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców aleksandrowskiej koszykówki :)