• Dream Team U-15 zwycięża po raz siódmy w sezonie 2022/20MJ! <3

Dream Team U-15 zwycięża po raz siódmy w sezonie 2022/20MJ! <3

05 lutego 202312-

Podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski&Jakub Wróblewski&Karol Stańczyk zmierzyły się po przerwie zimowej z drużyną Trójki Akademii Gortata walczącej o pierwszą wygraną w sezonie 2022/20MJ, a najmłodsze uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim walczą o III miejsce i tylko wygrana interesowała sztab trenerski i same Basketki!

Cel wyznaczony i od pierwszych minut zaczyna aleksandrowska drużyna dominować na parkiecie, wykorzystanie przewagi fizycznej i konsekwencja w dobrej obronie zaczynają przynosi efekty już po pierwszych dziesięciu minutach - 19:3! <3

W kolejnej kwarcie koleżanki prowadzone przez trenera, legendę sieradzkiej koszykówki Grzegorza Andryszczaka zaczynają grać odważniej, a Basketki konsekwentnie wykorzystują przewagę wzrostu i dominują w "pomalowanym"!

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 42:12! <3

Po dłuższej przerwie sieradzanki/łodzianki zaczynają częściej wykorzystywać zawahania SMS-ianek w grze obronnej i zdobywają 15 punktów w trzeciej odsłonie i 19 w ostatniej, ale pełna rotacja składem trenera Adama powoduje, że dziś w pełni zaangażowana została cała ławka Dream Team-u U-15, a zdobycze punktowe wszystkich aleksandrowianek cieszą i potwierdzają, że ciężka praca w ostatnich tygodniach przynosi zamierzone efekty! Brawo WY! <3

Podziękowania za ambitną postawę dla drużyny Trójki, a najmłodszym SMS-iankom gratulujemy siódmego zwycięstwa i wskoczenia na III miejsce! <3

Dzięki zaangażowaniu Rodziców Basketki mogły zaprezentować nowe bluzy! Dziękujemy <3

Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Szer za pomoc! <3

XII kolejka rozgrywek kadetek U-15 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 5.02.20MJ r. (niedziela) godz.10.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Trójka Akademia Gortata 93:43 (19:3, 23:9, 22:12, 29:19) statystyki, tabela.

Za tydzień czeka nasz Dream Team U-15 egzamin, jakie postępy zrobiły na tle mocniejszej drużyny Basket 4Ever Ksawerów, start o godzinie 11.00!