• Walczymy ze swoimi słabościami...
image

Walczymy ze swoimi słabościami...

19 stycznia 201912-

W sobotnie wczesne popołudnie drużyna duetu Piotr Rozwadowski i Piotr Milbrandt ruszyła na kolejne zmagania drugoligowe, gdzie zmierzyła się z ekipą UKS-em Huragan Wołomin!

Przygotowujące się SMS-ianki do turnieju półfinałowego juniorek starszych U-22 z trenerem Adamem Rajkowskim i Dariuszem Raczyńskim wymusiły na Team-ie P&P wyjazd do Miasta Wołomina w okrojony składzie, ale mimo braków kadrowych dzielna "ósemka" ambitnie powalczyła!

Co prawda każda z kwart należała do gospodyń prowadzonych przez trenerkę Kamilę Wójcik, ale były momenty w grze SMS-ianek, w których ręce same składały się do braw! Justyna Kozarska 17 pkt. 1x3, Zosia Dąbrowska 9 oczek, Wiktoria Bogusz 6 pkt. 2x3 i Agniecha Cichocka 5 pkt., tak przedstawiały się zdobycze podzielone na połowę drużyny, oczywiście zabrakło drugiej połówki, ale brawa za ambitną postawę aleksandrowskich koszykarek.

Gratulujemy drużynie z Miasta Wołomina, a Basketkom dziękujemy za chwile dobrej gry w ataku i obronie! Niestety kontuzji uległa nasza najlepiej punktująca SMS-ianka, ale mamy nadzieję, że "Sendi" szybko wróci do nas! 


XII kolejka II Liga Kobiet

UKS Huragan Wołomin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72:37 (17:8, 20:9, 15:4, 20:16)  statystyki, tabela.

GO BASKET GO!