• Walczą ze swoimi słabościami!

Walczą ze swoimi słabościami!

13 marca 201712-

Mijający sezon 2016/2017 dla podopiecznych trenera Piotra Rozwadowskiego, Edyty Koryzny oraz trenera przygotowania motorycznego Wiesława Bendy nie jest najłatwiejszy i wymaga dużo cierpliwości z każdej ze stron, ale wszyscy mamy nadzieję, że zbierane doświadczenie pozwoli rocznikowi 2003 na progresję swoich umiejętności koszykarskich oraz lekkoatletycznych w kolejnych sezonach!

W minioną niedzielę w godzinach popołudniowych Basketki powalczyły w meczu wyjazdowym z drużyną trenera Michała Chudzickiego, która walczy o Mistrzostwo woj. łódzkiego. Mimo znakomitego początku rywalizacji, gdzie wreszcie aleksandrowskie koszykarki uwierzyły w swoją moc, rzucając gospodyniom w ciągu pięciu minut 15 punktów, z czego aż dwie trójeczki Mai Michalskiej (19 pkt.)!

Niestety kolejne minuty pokazały przewagę podkoszową koleżanek z Głowna, a przewaga stopniała już w pierwszej kwarcie :(

Przebudzenie podopiecznych trenera Piotra nastąpiło w ostatniej kwarcie, gdzie do odrabiania strat zaangażowała się kapitan Aleksandra Grzelak (16 pkt.) zdobywając, aż 10 oczek w części kończącej spotkanie.

Gratulując głowniankom, dziękujemy Basketkom rocznika 2003 za podjęcie walki, może to jeszcze nie dziś, ale za chwilę zobaczycie Wasze ciężkie trening przyniosą efekty i nabierzecie wiary we własne umiejętności, to tylko kwestia czasu!

U-14 XVI kolejka grupa A
TK Alles Głowno - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 65:50 (23:16, 16:7, 20:12, 6:15) statystyki, tabela.