• Wielkie emocje z happy endem...

Wielkie emocje z happy endem...

07 listopada 201612-

W minioną niedzielę mogliśmy oglądać mecz, gdzie rocznik 03 zmierzył się z w meczu wyjazdowym z drużyną UKS SMS ŁKS Łódź... spotkanie sprawiło wiele emocji zarówno kibicom, jak i zawodniczkom!

Pierwsza kwarta (3:16) nie zapowiadała tylu emocji w końcówce spotkania, pewne zwycięstwo w części otwierającej mecz Basketek "uśpiło" czujność aleksandrowskich koszykarek ... ponieważ walka z koleżankami z Łodzi toczyła się do ostatniej sekundy spotkania!

Druga kwarta (19:9) przegrana dla podopiecznych trenera Piotra Rozwadowskiego pokazała, że wcale nie będzie tak łatwo, jak wyglądało na początku.

Po przerwie znów Basketki przeważają, lecz nie na długo (6:8). Decydująca kwarta, to super emocje sportowe i elektryzująca końcówka, która okazała się szczęśliwa dla dziewczyn z Aleksandrowa Łódzkiego, które zachowały zimną krew ostatecznie wygrywając spotkanie wynikiem 45:48!

Brawo, gratulujemy!

Na minus 32 niecelne rzuty osobiste :( nie przystoi Laski!

U-14 (V kolejka)

UKS SMS ŁKS Łódź - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki (3:16, 19:9, 6:8, 17:15) statystyki, tabele rozgrywek U-14