• Lekcja koszykówki przyjęta na klatę ...

Lekcja koszykówki przyjęta na klatę ...

29 października 201812-

W niedzielnej rywalizacji w Gdańsku z zapleczem drużyny ekstraklasowej Politechniki Gdańskiej wiedzieliśmy, że podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Dariusz Raczyński i Piotr Milbrandt muszą wznieś się na wyżyny swoich umiejętności, by móc rywalizować jak równy z równym...

Niestety już pierwsza odsłona zamknęła sprawę niedzielnej rywalizacji...37:10 w takim wymiarze obnażona została obrona naszej drużyny i nic nie tłumaczy naszych Basketek, brak doświadczenia, umiejętności, czy przewaga przeciwniczek w fizyczności, nic! 49 strat w całym spotkaniu pokazuje jak dużym problemem jej press ze strony przeciwniczek :( brak ambicji i woli walki młodych Basketek w pierwszej połowie bardzo rozczarował sztab trenerski :(

Na szczęście dłuższa przerwa zadziałała pozytywnie na aleksandrowskie koszykarki, które wreszcie z zaangażowaniem w obronie i ataku pokazały, że potrafią grać w basket, wygrywamy trzecią odsłonę 19:21 i takiej ambitnej postawy oczekujemy od naszych Basketek! Zaangażowania i woli walki na każdym kawałku parkietu, to jest bezcenne doświadczenie, które na pewno przyczyni się do dobrej postawy w rozgrywkach juniorek starszych i młodszych, ale trzeba coś od siebie dać!

Ostatnia kwarta ponownie pokazała, jaką długą drogę muszą jeszcze pokonać w sezonie 2018/2019 nasze młode-gniewne Basketki...

V kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet

Golden Tulip Politechnika Gdańska II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 109:56 (37:10, 23:13; 19:21, 30:12) statystyki, tabela.

W imieniu Team-u coach-ów A&D&P serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie, gdzie Basketki rywalizować będą z niepokonanym liderem rozgrywek drużyną z Pruszkowa. Zaczynamy o godzinie 17.00!