• Kadetki dzielnie powalczyły w Strykowie

Kadetki dzielnie powalczyły w Strykowie

12 listopada 201812-

Podopieczne trenerów Dariusza Raczyńskiego i Piotra Milbrandta zmierzyły się w spotkaniu wyjazdowym z drużyną TK Basket Stryków, gdzie walka trwała od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziowskiego...

Już pierwsza odsłona zapowiadała wyrównane spotkanie, ambitna postawa koszykarek obydwu drużyn trwała do ostatniej minuty, a o zwycięstwie tak naprawdę zadecydowały detale. Niestety lekka (mamy nadzieję) kontuzja naszej kapitan Mai Michalskiej również przyczyniła się do minimalnej przegranej :( życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Wartym odnotowania jest fakt debiutu kolejnych dwóch Basketek Aleksandry Olczak oraz Marty Zakrzewskiej, które serdecznie witamy w Rodzinie UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki :)

Gratulując podopiecznym trenera Bartłomieja Szczepaniaka, dziękujemy za ambitną postawę aleksandrowskim koszykarkom, które pokazują, że tylko ciężka praca przynosi efekty! Podziękowania kierujemy również do naszych dzielnie wspierających rodziców! Brawo WY :)

III kolejka rozgrywek kadetek U-16

TK Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 47:38 (14:11, 11:8; 10:10, 12:9) statystyki, tabela.

Za tydzień walczymy w Łodzi, gdzie zmierzymy się z drużyną Widzewa, startujemy o godzinie 9.30 ponieważ nasza eksportowa czwórka Basketek - Maja Michalska, Aleksandra Grzelak, Kinga Buczyńska oraz Weronika Puchacz wraz z trenerem Dariuszem Raczyńskim wyjeżdżają na kolejny Camp 3x3 w ramach Programu KOSSM (Koszykarskie Ośrodki Sportowego Szkolenia Młodzieży) do Miasta Żyrardowa! Trzymamy kciuki!