• Dream Team U-11 z Miasta Sportu zbiera bezcenne doświadczenie! <3

Dream Team U-11 z Miasta Sportu zbiera bezcenne doświadczenie! <3

10 grudnia 202212-

Najmłodsze aleksandrowskie koszykarki z Dream Team-u U-11, to jest rocznik 2012 i młodsze dziś pojechały do Łodzi, by zmierzyć się z dwoma ośrodkami z Ksawerowa i Łodzi...

Podopieczne sztabu trenerskiego Kacper Nowowiejski&Natalia Bednarek w pierwszym spotkaniu zmierzyły się z koleżankami z Ksawerowa, mimo przewagi silniejszych fizycznie przeciwniczek, nie podały się i dzielnie walczyły do ostatniej sekundy spotkania! <3

VII kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Hala SP 11 ul. Hufcowa 20a Łódź 10.12.2022 r. (sobota) godz. 11.15

Basket 4Ever Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 60:10 (24:2, 6:26; 2:10, 0:0) statystyki

W ostatnim spotkaniu Turnieju w Łodzi powalczyliśmy z gospodyniami ekipą ŁKS KK Łódź, gdzie od pierwszych minut trwała zacięta bitwa o zwycięstwo, punkty za punkt! Pierwsza część kończy się czteropunktowym prowadzeniem Basketek, które mimo zmęczenia pokazują "aleksandrowski charakter"! Niestety druga kwarta nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu, ale mimo, to po przerwie wróciliśmy bardzo skoncentrowani i odrabiamy straty! <3

Ostatnie dziesięć minut, to horror z obydwu stron, proszę sobie wyobrazić ośmiokrotne zmiany wyniku prowadzenia, raz aleksandrowianki, raz łodzianki! Niestety kilka błędów w ostatniej minucie powoduje, że happy-end przypadł gospodyniom...

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 43:45 (10:6, 4:15; 14:5, 15:19) statystyki, tabela.

Gratulujemy wszystkim koszykarkom uczestniczącym w Turnieju, a Basketkom dziękujemy za piękne chwile, walczymy dalej! <3

Za tydzień pojedziemy również do stolicy województwa łódzkiego, ale tym razem zagramy z ośrodkami - Widzewa Łódź oraz UKS Orlik Ujazd! Wyjazd do Łodzi, będzie ostatnim w starym roku 2022!