• Wygrana Basketek, choć było nerwowo ...

Wygrana Basketek, choć było nerwowo ...

19 października 201612-

W przełożonej II kolejce rozgrywek juniorek młodszych U-18, Team trenerki Edyty Koryzna i trenera Piotra Neydera wyjechał do Łodzi, by zmierzyć się z SMS-em z Milionowej ... od pierwszych minut Basketki agresywnie zaatakowały drużynę trenera Marcina Markowicza, by pewnie schodzić po I kwarcie przy wyniku 4:18, ale już od drugiej kwarty nieskoncentrowane aleksandrowskie koszykarki pozwalały na wiele w ataku łodziankom :(  ale nadal kontrolowały spotkanie wygrywając II odsłonę 12:16!

Gra podopiecznych trenerki Edyty nie zmieniła się po przerwie, łodzianki zacieśniając pole trzech sekund prowokowały Basketki do prób rzutów dystansowych i półdystansowych, ale to nie był dzień rzutowy naszych SMS-ianek :( trzecia kwarta zasłużenie wygrana przez przeciwniczki 12:10!

Ostatnie 10 minut wydawało się, być pod kontrolą koszykarek z Aleksandrowa Łódzkiego, ale pobudzone łodzianki, skutecznie atakowały zbliżając się na 4 oczka! Ostatecznie wygrywamy spotkanie, ale z taką jakością gry będzie ciężko wywalczyć awans do fazy strefowej, na usprawiedliwienie gry naszych Basketek ma na pewno brak Marleny Piotrowskiej, która już powoli wraca do zdrowia ...

U-18 (II kolejka)

UKS SMS ŁKS Łódź - UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 48:54 (4:18, 12:16, 12:10, 20:10)

Team trenerki Edyty Koryzna oraz trenera Piotra Neydera odpoczywają, aż do 13 listopada, gdzie czeka ich szlagier - pojedynek wyjazdowy z drużyną z Pabianic :)

Dziękujemy za pierwszą kwartę, gdzie zagrałyście z determinacją, lecz przespane trzy kolejne ... przemilczymy :)