• Powalczyły z liderem!

Powalczyły z liderem!

18 grudnia 201612-

Podopieczne trenera Piotra Neydera i trenerki Edyty Koryzna zakończyły zmagania w roku 2016 meczem wyjazdowym w Krakowie, gdzie zmierzyliśmy się z niepokonanym we własnej hali liderem I Ligi Kobiet grupy B!

Zmierzyliśmy się nie tylko z faworytem, ale również z dolegliwościami schorowanych Basketek :( mimo nerwowego początku, nie poddaliśmy się i w każdej kwarcie podejmowaliśmy próby walki, ale dobrze dysponowane krakowianki nie pozostawiły złudzeń.

Ponownie zawiodła skuteczność rzutów dystansowych i rzutów osobistych na dokładkę ilość strat uruchomiła "lawinę punktową" przeciwniczek 34:12! Rundę rewanżową rozpoczynamy od porażki, ale dwa pierwsze mecze (Wodzisław Śląski, Leszno) w Nowym Roku 2017, będą kluczowe dla losów młodych-gniewnych Basketek! Walczymy dalej!

XII kolejka I Ligi Kobiet grupa B

AZS Politechnika Krakowska Kraków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 77:57 (19:6,19:15; 23:11,16:25) statystyki.

Dziękujemy za te trzy miesiące walki w przedsionku ekstraklasy, które nie są może łatwe i widać jakie braki trapią naszą drużynę, ale pamiętajmy, to uzdolniona młodzież, która potrzebuje czasu! Jesteśmy z Wami, walczymy do końca!