• Mecz walki dla Poznania...
image

Mecz walki dla Poznania...

27 listopada 201612-

W sobotnie popołudnie w hali MZS w Aleksandrowie Łódzkim, po prawie miesięcznej nieobecności zawitały Basketki, które zmierzyły się ze studentkami AZS Poznań...

Od pierwszych minut rytm gry wyznaczały utytułowane poznanianki, które skrupulatnie wykorzystywały braki w komunikacji w grze obronnej naszej drużyny, efekt pierwsza kwarta przegrana 9 punktami! w kolejnych częściach spotkania gra niewiele uległa zmianie, ponownie drużyna trenera Krzysztofa Dobrowolskiego utrzymywała bezpieczną przewagę, a Basketki z Aleksandrowa Łódzkiego raziły nieskutecznością rzutową!

To nie był dzień rzutów dystansowych dla obydwu drużyn (11,1 i 16,7 %) nie wystawia dobrych ocen dla aleksandrowianek i poznanianek, ale w sobotnim meczu o przegranej zadecydowała gra w "pomalowanym", gdzie przegrywamy rywalizację 24:44! niestety dobiło nas, aż 28 strat! :(

Gratulując drużynie z Poznania, dziękujemy za ambitną postawę aleksandrowskiej drużyny, która powoli zbliża się do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U-22, które przypomnijmy odbędą się w terminie 20-22.01.2016 r.

Cóż Team trenera Piotra Neydera i Edyty Koryzna, ma "chwilę" na zregenerowanie się, ponieważ za tydzień wyrusza w daleką podróż do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzy się z młodymi-gniewnymi trenera Roberta Pieczyraka.

W spotkaniu z azs-iankami z powodu kontuzji niestety nie zagrały Agnieszka Myślak, Weronika Przybylak, Greta Kuszlik, którym życzymy szybkiego powrotu do zdrówka! również zdrówka życzmy poznaniance Martynie Kotula, która uległa poważnej kontuzji w końcówce spotkania.


I Liga Kobiet (IX kolejka)

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ENEA AZS Poznań 48:67 (9:18, 11:17; 14:19, 12:13) statystyki, tabela.

X kolejka I LK

3.12.2016 r. (sobota)

AZS AJP II Gorzów Wielkopolski  - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!