• Młodziczki młodsze przespały spotkanie...

Młodziczki młodsze przespały spotkanie...

02 grudnia 201812-

W minione sobotnie przedpołudnie w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu wyszły na parkiet nasze młodziczki młodsze przypomnijmy Basketki rocznika 2006 i młodsze, które zmierzyły się z drużyną trenerki Sylwii Wieczorek Widzewem Łódź...

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej od pierwszych minut delikatnie mówiąc wyglądały jakby dopiero co wstały z łóżeczek :( brak aktywności, zaangażowania, woli walki, to nie nasze motto :( również "zaspane" widzewianki nie potrafiły wykorzystać postawy aleksandrowskich koszykarek i ostatecznie pierwsza kwarta kończy się remisem 8:8...

Pierwszą drużyną, która mimo słabej postawy w kwarcie otwierającej rywalizację potrafiła się zmobilizować, to przyjezdne, które zaczęły walczyć pod tablicami i grać 1 na 1. Niestety Basketki "zapadły w sen zimowy" :(

Po dłuższej przerwie Team trenerki Eleny, był daleko myślami poza parkietem w hali SP 1, niestety młode Basketki nie potrafiły się zmobilizować i oddały pole walki widzewiankom :(

Po bardzo słabym spotkaniu w wykonaniu Basketek ostatecznie przegrywamy rywalizację z łodziankami, którym gratulujemy zwycięstwa. Wartym odnotowania jest fakt debiutu w naszych barwach Zuzanny Karasiak, którą serdecznie witamy w Rodzinie UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki :) Podziękowania kierujemy do wspierających kibiców naszej drużyny :) Brawo WY!

VII kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 25:48 (8:8, 10:13, 3:15, 4:12) statystyki, tabela.

Przed Basketkami "chwila" na mocny trening, który miejmy nadzieję pozwoli na powrót formy, a 12 grudnia (środa) wyjadą na mecz rewanżowy do Łodzi, spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 - hala przy ul. Czajkowskiego 14. Przypomnijmy w najbliższy weekend Team Eleny wyrusza na Turniej Mikołajkowy do zaprzyjaźnionego Sieradza :) Powodzonka!