• Pojechały po zwycięstwo i nie zawiodły!

Pojechały po zwycięstwo i nie zawiodły!

20 listopada 201612-

Dzisiejszy mecz zagrany przez rocznik 03 już na początku pokazał, że mimo wygranej Basketek, nie jest to ich najlepsze w wykonaniu spotkanie. Mimo licznych potknięć i błędów aleksandrowskiej drużyny, pierwszą kwartę wygrywamy (10:16). W drugiej kwarcie wychodzimy z większym zapałem, który niestety szybko gaśnie :( W rezultacie kwarta kończy się wynikiem (8:15). Po przerwie, pełnej "burzy mózgów" aleksandrowskie koszykarki ponownie popełniały proste błędy. Decydująca kwarta, mimo że grana już na zmęczeniu, wyszła podopiecznym trenera Piotra Rozwadowskiego najlepiej!

Wygrana rocznika 2003 cieszy i pobudza do dalszej ciężkiej pracy, która na pewno w kolejnych latach szkolenia przyniesie zamierzone efekty!

Gratulujemy i życzymy Team-owi trenera Piotra wiary we własne umiejętności, niech przykładem będzie postawa Angeliki Szałek (19 pkt.) i Weroniki Woźniackiej (10 pkt.), które po przeciętnej postawie w meczu z poprzedniego tygodnia potrafią się odbudować w tak krótkim czasie i pomóc drużynie!

BRAWO! na szczęście Roksana Bućko ma się dobrze i za "chwilę" wróci na parkiet!

U-14 (VI kolejka)

TK Basket Stryków - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 29:55 (10:16, 8:15; 5:10, 6:14) statystyki, tabela.

Team 2003 zakończy drugi miesiąc zmagań sezonu 2016/2017 spotkaniem z niepokonanym liderem z Głowna, a więc czas na mobilizację i budowanie wiary w zwycięstwo, mimo braków podstawowych graczy; Mai Michalskiej i Roksany Bućko, którym życzymy powrotu do zdrowia!

Hala MZS przy ul. Waryńskiego 22/26, godz.12.00 (27.11.2016 r.- niedziela)