• Dream Team-em U-11, również dziś potwierdza swoje wysokie aspiracje <3

Dream Team-em U-11, również dziś potwierdza swoje wysokie aspiracje <3

08 stycznia 202212-

Kiedy kończyliśmy wczorajszy Turniej skrzatek U-11 w Mieście Sportu wraz z przekroczeniem godziny 20.00 bardzo obawialiśmy się postawy w sobotnim Turnieju rozgrywanym w Hali SP 11 przy ul. Hufcowej 20a w Łodzi, ale Dream Team U-11 pod wodzą trenera Kacpra Nowowiejskiego nie zawiódł, mimo zmęczenia i braków kadrowych godnie reprezentował Program SMOK Aleksandrów Łódzki!

W XIV kolejce rozgrywek najmłodszej grupy adeptek koszykówki - skrzatek U-11 rocznik 2011 i młodsze pojechaliśmy do Łodzi, gdzie zmierzyliśmy się z niepokonanymi drużynami z Ksawerowa i gospodarzem ŁKS-em...

Turniej rozpoczyna pojedynek dwóch faworytów walczących o mistrzostwo województwa łódzkiego, drużynami ŁKS KK Łódź oraz Basket 4Ever Ksawerów, gdzie byliśmy świadkami walki od pierwszej do ostatniej minuty! Ostatecznie gospodynie wygrywają.

XIV kolejka rozgrywek skrzatek U-11 8.01.2022 r. godz.9.00 Hala SP 11 ul. Hufcowa 20a w Łodzi

ŁKS KK Łódź - Basket 4Ever Ksawerów 89:76 (27:15, 13:22: 18:25, 31:14) statystyki.

Aleksandrowianki zagrały w drugim spotkaniu, gdzie powalczyły z ksawerowiankami. Od pierwszych minut prowadziły koleżanki z Ksawerowa, ale to zmotywowane i zdeterminowane Basketki nie poddawały się i z każdą minutą lepiej grały w ataku i obronie! Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość Basketu 4Ever, ale jak się później okazało "rozgrzewka" w pierwszym spotkaniu przyniosła efekt w kolejnej rywalizacji, tym razem z gospodyniami turnieju :)

Basket 4Ever Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 58:38 (17:12, 23:11; 12:8, 6:7) statystyki

Na zakończenie Turnieju w Łodzi Dream Team U-11 zmierzył się z niepokonanymi łodziankami, które wyszły na parkiet w roli faworytek. Dodatkowo, miały chwilkę odpoczynku, a aleksandrowianki zagrały mecz po meczu i tu trener Kacper miał duże obawy...

Niepotrzebnie :) to Basketki zdeterminowane porażką rozpoczynają spotkanie koncertowo, znakomicie bilansując grę w obronie i ataku! <3 Efekt 20:4 po pierwszych dziesięciu minutach! W kolejnej kwarcie nie zwalniamy tempa i dokładamy następne 10 punktów do przewagi. Po dłuższej przerwie, troszeczkę regenerowane aleksandrowianki dają kolejne show i "zamykają" rywalizację.

Przypomnijmy regulamin rywalizacji skrzatek, przy różnicy 50 pkt. więcej punktów nie zostaje zaliczanych i odnotowanych na tablicy i protokole.

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 68:15 (20:4, 18:8, 25:3, 5:0) statystyki, tabela.

Podziękowania dla wszystkich zawodniczek i sztabów trenerskich uczestników Turnieju w Łodzi, a naszym aleksandrowskim koszykarkom moc buziaków z wyjątkowymi podziękowaniami za piękną, ambitną grę <3 po znakomitej weekendowej postawie w nagrodę przebijamy się na III miejsce w tabeli! Dziękujemy jesteście Wielcy <3

Po piątkowo-sobotnim maratonie czas na zasłużony odpoczynek, a na mecz rewanżowy z drużyną ŁKS KK Łódź zapraszamy już w niedzielę 16.01.2022 r. o godzinie 14.00! Serdecznie zapraszamy i trzymamy mocno kciuki <3