• Na zakończenie Starego Roku lekcja koszykówki!

Na zakończenie Starego Roku lekcja koszykówki!

20 grudnia 202012-

Sobota 19 grudnia 2020 r. miała być dniem pierwszej wygranej aleksandrowskiej młodzieży! Niestety XI kolejka zakończyła się srogą lekcją, którą dała nam drużyna Politechniki Gdańskiej II...

Po znakomitym początku nic nie zapowiadało porażki Dream Team-u U-19, szybkie akcje i dobra obrona przynoszą efekt już w drugiej minucie 6:2, ale z każdą kolejną minutą wracamy do słabej gry w obronie i problemami ze zdobywaniem punktów :( ostatecznie pierwsza część spotkania kończy się remisem 17:17, ale niestety kolejne kwarty dają przewagę podopiecznym trenera Michała Kowalskiego, które dominują w walce podkoszowej i bezlitośnie wykorzystują każdy błąd w ustawieniu aleksandrowianek...

Ciut lepsza druga połowa, niestety nie przynosi zamierzonego efektu - odrobienia strat - więc musieliśmy uznać wyższość gdańszczanek!

Gratulując drużynie Politechniki Gdańskiej II, mamy nadzieję, że będziemy ambitniej walczyć ze swoimi słabościami i pokazywać "aleksandrowski charakter" w każdej kolejnej odsłonie pierwszoligowej!

XI kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa A

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Politechnika Gdańska II 55:79 (17:17, 11:25; 15:20, 12:17) statystyki, tabela

Do walki i zbierania bezcennego doświadczenia w rozgrywkach I Ligi Kobiet wracamy 6 stycznia 2021 r., gdzie zmierzymy się w Łomiankach z SMS-em PZKosz, gdzie przypomnijmy zagrają, mamy taką nadzieję, wszystkie nasze Basketki! Korzystając z okazji składamy im i ich Rodzinom życzonka Bożonarodzeniowe i Noworoczne - zdróweczka i radości życia <3