• W sobotę zagrała II LK...
image

W sobotę zagrała II LK...

15 października 201812-

W minioną sobotę, ponownie na parkiet przy ul. Waryńskiego 22/26 wyszły SMS-ianki reprezentujące Szkołę Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim...

Rozgrywki drugoligowe, są wielkim wyzwaniem dla naszych Basketek i jednocześnie znakomitym uzupełnieniem szkolenia. Sztab trenerski w osobach Piotr Rozwadowski, Piotr Milbrandt wraz z uzdolnioną młodzieżą zmierzyli się z doświadczoną drużyną UKS 4 Ursus Warszawa.

Od pierwszych minut ambitnie walczące aleksandrowianki zderzyły się z silniejszymi fizycznie koleżankami ze stolicy, ale mimo braków, nie poddały się i dzielnie walczyły w pierwszej kwarcie! Niestety z każdą upływającą minutą powiększała się przewaga przyjezdnych, a morale wśród Basketek zmieniały się nie do poznania...rezygnacja, brak waleczności i zaangażowania nie przystoi naszym zawodniczkom! 

Zawsze walczymy do końca! 

W sobotnim spotkaniu na wyróżnienie zasługuje Aleksandra Kozłowska, która mimo niezadowalającej postawy w obronie, dzielnie powalczyła w ataku zdobywając 15 z 29 punktów całej drużyny! Dołożyła 9 zbiórek (4 w ataku i 5 w obronie), odnotowując eval 14! Brawo :) Cieszy powrót Martyny Olczyk (4 pkt.), lecz martwi piątkowa kontuzja Ani Charytoniuk (skręcenie stawu skokowego) oraz wykluczenie również z urazem kostki Zosi Łapińskiej :( życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia!

Gratulujemy wygranej drużynie ze stolicy, a Basketkom życzymy wiary we własne umiejętności, przez pięć dni w tygodniu pracujecie ciężko, by w weekend zmierzyć się na parkiecie ze swoimi słabościami! 


2 kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS 4 Ursus Warszawa 29:77 (7:17, 4:11; 8:23, 10:26) 
W najbliższą sobotę ponownie na aleksandrowskim parkiecie zmierzymy się w ramach rozgrywek drugoligowych, tym razem nietypowo o godzinie 15.30. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna UKS Huragan Wołomin!
GO SMS GO!