• Rozpoczął się sezon 2020/2021 w rozgrywkach II Ligi Kobiet!

Rozpoczął się sezon 2020/2021 w rozgrywkach II Ligi Kobiet!

16 października 202012-

Nietypowo w piątkowy wieczór rozpoczęliśmy (dokończyliśmy) pierwszą kolejkę rozgrywek drugoligowych pod wodzą trenera Piotra Neydera i trenerów przygotowania motorycznego i medycznego Sonią Bałwas i Mateusza Bukackiego...

Zablokowani dziesięciodniową kwarantanną ruszyliśmy z tygodniowym przygotowaniem do otworzenia nowego rozdziału w historii naszego Klubu i Rodziny UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Dream Team U-17! <3

Wyjazd do Żyrardowa, był dla całej drużyny wielkim wyzwaniem - inauguracja, debiuty sportowe na etapie rozgrywek drugoligowy i pierwsze spotkanie sezonu 2020/2021 wliczając rozgrywki młodzieżowe! Wielki emocje :)

Zmotywowane Basketki ambitnie powalczyły w pierwszej kwarcie, by z każdą kolejną minutą gasnąć w jupiterach słynnej żyrardowskiej "AQUA" Arenie!

Przecież właśnie tu, nie tak dawno, miesiąc temu przeżywaliśmy niezapomniane emocje związane z historycznym sukcesem IV miejsca w Mistrzostwach Polski kadetek U-16! Z tej drużyny w dzisiejszym składzie pojawiło się, aż sześć Basketek! <3

Choć w ostatnich minutach "podnosimy się z kolan" i pokazujemy "pazurki", to dziś bezapelacyjnie doświadczenie i przewaga fizyczności, była po stronie gospodyń, które bezwzględnie wykorzystywały luki w obronie młodych-gniewnych z Miasta Sportu!

Gratulując żyrardowiankom i trenerowi Jakubowi Markowskiemu, dziękujemy SMS-iankom z klas I i II o profilu koszykarskim za ambicję z pierwszej i ostatniej odsłony, przed nami ciężka praca i bezcenne zdobywanie doświadczenia z parkietów drugoligowych!

I kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 86:42 (15:8; 33:12; ) statystyki, tabela.

Nie ma czasu na rozpamiętywanie, już jutro walczymy dalej, przez Wami kolejne wyzwania drugoligowe! Debiutujemy we własnej Hali SP 1, która już dzień przed została przygotowana przez Basketki - Klaudię Dudek, Polę Kaźmierczak, Paulinę Hnidę, Justynę Kozarską, Maje Michalską i Skowrońską, Agnieszkę Cichocką, którym serdecznie dziękujemy w imieniu Dream Team-ów U-19, U-17, U-15 oraz U-13 <3 Brawo WY!

Startujemy o godzinie 14.00, a nasze przeciwniczki, to SMS-ianki z SKS 12 Warszawa, będzie się działo!

GO SMS GO!