• Zagraliśmy dla WOŚP :)

Zagraliśmy dla WOŚP :)

14 stycznia 201812-

W niedzielne przedpołudnie drużyna trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej zagrała z serduchami WOŚP podczas rywalizacji młodziczek U-14 z sąsiadami SK Mag-Rys Zgierz!

Rywalizacja sportowa przebiegała pod dyktando aleksandrowianek, które co prawda miała problem z celnością w pierwszych minutach, ale z każdą minutką rozkręcały się, by ostatecznie zdobyć ponad 100 punktów :)

Początkująca drużyna ze Zgierza prowadzona przez trenerkę Dorotę Milczarską wykorzystywała przewagę wzrostową centerki Gabrysi Wiercińskiej (15 pkt.), ale skuteczne podwajanie dało efekty. Dziś Basketki wykorzystują przewagę motoryczną grając kontry z wysoką skutecznością! Cieszy duże  zaangażowanie aleksandrowskich koszykarek w ciężki element koszykówki jaką jest obrona, która powodowała, że zgierzanki traciły dużo piłek, które błyskawicznie wykorzystywały podopieczne trenerki Eleny!

Odnotowujemy 3 wygraną w sezonie 2017/2018 i uwaga, aż sześć Basketek odnotowuje dwucyfrową zdobycz punktową - Tatianka Redłowska (24 pkt.), Wercia Puchacz i Ania Kołacińska (18 pkt.), Julcia Łękawska i kapitan Wiki Mikuła (14 pkt.), Zosia Śmigiel (12 pkt.)! Brawo WY :)

Dziękujemy zgierzankom za dzielną, ambitną postawę, a Basketkom gratulujemy bardzo udanego występu!

IX kolejka młodziczek U-14
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SK Mag-Rys Zgierz 111:22 (15:5, 24:3, 36:1, 36:13) statystyki, tabela.
Za tydzień 21.01.2018 r. ponownie zapraszamy kibiców naszej drużyny do wspierania Team-u trenerki Eleny :) zagramy ponownie o godzinie 10.30!
Do zobaczenia!