• Za nami mecz

Za nami mecz "przyjaźni" SMS-ów!

20 listopada 201612-

Niedzielne spotkanie drużyn SMS LO Aleksandrów Łódzki zakończyło weekendowy maraton UKS-u Basket... choć spodziewaliśmy się spokojnej gry obydwu drużyn, to obejrzeliśmy bitwę o SMS :) młodsze SMS-ianki podopieczne trenerki Daivy Jodeikaite dziś nie zamierzały odpuszczać starszym kumpelom z Team-u trenerów Edyty Koryzna i Piotra Neydera! Przy nieobecności trenerki Edyty (zgrupowanie Kadry Polski w Wałbrzychu) pierwszą drużynę poprowadził trener Piotr, który rotował pełnym składem, prócz Martyny Leszczyńskiej, która "wypoczywała" po wczorajszym meczu pierwszoligowym. Team I osłabiony brakiem kapitan Patrycji Krzyszczak spotkał się już od pierwszych minut z "wielkim oporem" młodych-gniewnych!

Szybkie tempo spotkania podobało się kibicom, a raz za razem Basketki jednej i drugiej drużyny zaskakiwały nas znakomitymi zagraniami w obronie i ataku!

BRAWO dla Wszystkich, które mogliśmy podziwiać!

U-18 (V kolejka)

UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki - UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 45:76 (8:18, 11:22, 10:22, 16:14) statystyki, tabela.

Za tydzień pierwszy egzamin dla pierwszej drużyny SMS-u, która spotka się z łódzką drużyną!

Hala MZS ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki godz.14.30

UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź