• Wspieramy się i dokładamy kolejne bezcenne doświadczenia!

Wspieramy się i dokładamy kolejne bezcenne doświadczenia!

28 października 201912-

Połączone siły sieradzanek i aleksandrowianek prowadzonych przez trenera Grzegorza Andryszczaka mają jasny cel wytyczony na sezon 2019/2020 - przełamywanie swoich słabości i zdobywanie bezcennego doświadczenia!

W minionym tygodniu LUKS/UKS dokończył I kolejkę, gdzie zmierzył się z jednym z pretendentów do Mistrzostwa woj. łódzkiego oraz dzielnie powalczył w III kolejce z młodszą drużyną z Ksawerowa...

W środę 23 października powalczyliśmy na legendarnej Hali MOSiR Pabianice przy ul. Grota Roweckiego 3, gdzie podopieczne trenerki Jolanty Nowackiej od pierwszych minut ruszyły do mocnej obrony i szybkiego narzucenia stylu gry. Cóż lekcja życia, która jak mówi klasyk - tylko porażki mogą wzmocnić i dodać cegiełki do rozwoju! Gratulujemy pabianiczankom i dziękujemy naszym Basketkom za przełamywanie swoich słabości - never give up!

I kolejka rozgrywek młodziczek starszych U-14

PTK Szmigiel Znaki Pabianice - LUKS Trójka Sieradz 122:18 (34:4, 38:7, 31:3, 19:4) statystyki, tabela.

Natomiast w minioną niedzielę zagraliśmy u siebie w Hali MOSiR Sieradz przy ul. Łokietka 55... ze zdecydowanie mniej wymagającym przeciwnikiem z Ksawerowa. Pierwsze trzy kwarty pokazały potencjał drużyny LUKS/UKS, walka punkt za punkt i dzielnie sieradzanki i aleksandrowianki powalczyły w obronie i ataku! Cieszy przełamanie Oliwki Gleń (20 pkt.) rocznik 2007 i stabilizacja Józefinki Grzanek (13 pkt.) oraz Antosi Kowalskiej (9 pkt.)! Brawo WY :)

Ostatecznie spotkanie wygrywają goście, którym gratulujemy, a Basketkom dziękujemy za ambitną postawę i wiarę we własne możliwości!

IV kolejka U-14

LUKS Trójka Sieradz - Basket 4EVER II Ksawerów 50:76 (15:16, 13:16, 18:23, 4:21) statystyki