• Wracamy na tor zwycięstw :)

Wracamy na tor zwycięstw :)

19 maja 201812-

W zaległym spotkaniu rozgrywek żaczek U-12 (roczniki 2006 i młodsze) podopieczne sztabu trenerskiego Jakub Głuszek, Kacper Nowowiejski, Elena Redłowska-Agafonnikova zmierzyły się z młodą drużyną widzewską prowadzoną przez trenerkę Jolantę Kurczewską...

Mimo okrojonego składu aleksandrowskich Basketek przez "zielone szkoły" ambitnie walczące sprostały zadaniu i odnoszą 9 zwycięstwo w lidze wskakując ponownie na fotel lidera rozgrywek! Cieszy forma wszystkich koszykarek, a szczególnie najmłodszych, dla których, był to ostatni sprawdzian przez sobotnim Wielkim Finałem Mistrzostw woj. łódzkiego :) Brawo WY!

Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna UKS-u, która prowadzona przez starsze Basketki rocznika 2006 - kapitan Wiktorię Mikułę (13 pkt.), Oliwię Radziszewską (13 pkt.), Olcię Sadowską (2 pkt.), Natalkę Błaszczyk (2 pkt.), Antosię Kowalską (2 pkt.) oraz dzielnie wspierające młodsze rocznika 2007 Tatianę Redłowską (23 pkt.), Zosię Śmigiel (11 pkt.) i wspaniale walcząc w obronie Lenę Weiner, Wiktorię Białecką, Nicolę Piątczak, Wiki Jóźwik!

Dziękujemy Wam serdecznie za waleczność i oddanie serducha na parkiecie!

Słowa podziękowania za ambitną postawę kierujemy do naszych przeciwniczek, które pokazały "pazurki"!

Spotkanie wyjazdowe w hali przy ul. Czajkowskiego 14 w Łodzi, było przedostatnim spotkaniem rundy zasadniczej rozgrywek żaczek U-12, w najbliższą środę o godzinie 16.30 zmierzymy się na własnym parkiecie z drużyną PTK I Suwary Pabianice, która obecnie jet wiceliderem, więc zapowiadają się mega emocje! Zapraszamy :)

Żaczki U-12 turniej w Łodzi

Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 39:67 (5:9, 13:19, 12:8, 9:31) statystyki, tabela.