• Wigilia Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki :)

Wigilia Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki :)

19 grudnia 201712-

Piękne chwile spędzone razem, niestety szybko mijają... za nami Wigilia 2017 Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki, w której mieliśmy wyjątkową okazję wspólnie poświętować :)

Basketowa Rodzinka na czele z Burmistrzem Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego Jackiem Lipińskim, Prezesem UKS-u Basket Agnieszką Komorowską, Vice-Prezes Barbarą Cichą, Prezesem Honorowym Marcinem Bałwasem, Dyrektorem sportowym Romanem Cichym, Sekretarzem klubu Agnieszką Maciejewską, sztabem medycznym dr n. med. Dariuszem Świniarskim, fizjoterapeutami Żanetą Andrychowicz i Pawłem Karasiakiem, sztabem trenerskim Piotrem Neyderem, Piotrem Rozwadowskim, Adamem Rajkowskim, Piotrem Milbrandtem, Eleną Redłowską-Agafonnikovą i Kacprem Nowowiejskim, Paparazzi UKS-u Michałem Żukowskim, oczywiście aleksandrowskimi koszykarkami od rocznika 1995 do 2011 i ich rodzicami oraz Mażoretkami-Aleksandrowskimi podzieliła się opłatkiem w hali SP nr 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 :)

Program artystyczny przygotowały nasze czarujące tancerki z grupy Mażoretki trener Anny Pietrzak, a ku zaskoczeniu uzdolnione sportowo najmłodsze Basketki pod wodzą trenerki Eleny i kierownik drużyny młodziczek U-14 Anety Sasiuk pięknie zaśpiewały kolędy - "Cicha noc" oraz "Dzisiaj w Betlejem" :)

Wzajemne podzielenie się opłatkiem, to wzruszające chwile, które tak bardzo nas scalają!

"Słodki stół" przygotowany przez naszych niezastąpionych Rodziców i Basketki, był ostatnią atrakcją, która o dziwo cieszyła się powodzeniem wśród Basketek :) Dziękujemy!

Wyjątkowe podziękowania ślemy dla Przyjaciela UKS-u Radosława Radi Jaskulskiego za pomoc w organizacji i za przepyszne ciasta! :)

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie, do zobaczenia za rok :)

Zapraszamy do obejrzenia cudownej galerii przygotowanej przez niezastąpionego Michała Żukowskiego :) Dziękujemy! Wszystkie zdjęcia z Wigilii klubowej 2017 Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki do obejrzenia na naszym fan-page fb... https://www.facebook.com/UKSBasketAleksadrowLodzki/

Serdecznie zapraszamy :)