• Wigilia 2016 Rodziny UKS-u Basket!

Wigilia 2016 Rodziny UKS-u Basket!

17 grudnia 201612-

Niezwykłe chwile w hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim... w miniony piątek Rodzina UKS Basket wraz z Przyjaciółmi świętowali podczas Wigilii klubowej. Wspaniała młodzież naszego klubu wraz z rodzicami, opiekunami, wujostwem, dziadkami mogli choć przez chwilę spotkać się przy wigilijnym, słodkim stole :)

Po uroczystym powitaniu szanownych gości przez Prezesa Honorowego UKS-u Pana Marcina Bałwasa , w wigilijny klimat wprowadziły nas SMS-ianki Kinga Chodorowska (II A) oraz dwie pierwszoklasistki Natalia Gozdek i Ewa Pietrzak, pięknie śpiewając kolędy.

Dalszą część uroczystości umiliły wspomnienia minionego roku z osiągnięciami naszych wszystkich grup wiekowych, jednocześnie wręczyliśmy licencje ŁZKosz najmłodszym Basketkom, które rozpoczynają wielką przygodę ze sportem!

Znaleźliśmy chwilę na wręczenie symbolicznych podziękowań dla wszystkich Przyjaciół naszego klubu, rozpoczynając od Starosty Zgierskiego Pana Krzysztofa Kozaneckiego, Burmistrza Miasta Aleksandrowa Łódzkiego Pana Jacka Lipińskiego, poprzez Dyrektor SMS LO Aleksandrów Łódzki Panią Renatę Święciak-Ruda, Dyrekcji MZS w Aleksandrowie Łódzkim Pani Katarzynie Ochnik, współpracującym firmom Intermarche Aleksandrów Łódzki Państwu Bulskim, PGKiM Aleksandrów Łódzki Panu Grzegorzowi Andrzejczakowi, Zet-Kreska Panu Maciejowi Czerepińskiemu, Romax w Rąbieniu Panu Romanowi Lemańskiemu, Hepavita z Łodzi Państwu Barbarze i Romanowi Cichym oraz paparazzi Panu Michałowi Żukowskiemu! DZIĘKUJEMY!

Wyróżniliśmy również nowych Przyjaciół z Kozienic, którzy mimo późnej pory odwiedzili nas dołączając do naszej Rodziny!

Zakład Fryzjerski Roksana w osobie Pani Elizy Kozubal oraz ManiPedi make-up Pani Eweliny Janiak wręczyły voucher dla kapitan naszej drużyny reprezentacyjnej Ewy Canert :) będzie się działo!

Wigilię 2016 zakończyło wspólne podzielenie się opłatkiem i nieskończoną ilość życzeń bożonarodzeniowych!

Podziękowania dla wszystkich darczyńców wigilijnego stołu :)

Do zobaczenia za rok!