• Wielki Mecz Gwiazdek :)

Wielki Mecz Gwiazdek :)

27 grudnia 201712-

W piątek 22 grudnia został rozegrany już drugi Wielki Mecz Gwiazdek: Rodzice i Przyjaciele Kontra Dzieciaki 2017. W hali SP nr 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, zamiast lepić pierogi, "robiliśmy miejsce" na wszystkie smakołyki :)

Drużyna Rodziców wsparta przez trio trenerów UKS-u Basket; Jakuba Głuszka, Kacpra Nowowiejskiego oraz Elenę Redłowską-Agafonnikovą dała lekcję swoim pociechom - najmłodszym Basketkom prowadzonym przez kapitan Wiktorię Mikułę i Tatianę Redłowską :) Bardzo liczna grupa Rodziców stworzyła show swoich umiejętności pokazując młodym koszykarkom ile jeszcze im brakuje :)

Wynik był drugorzędny, dominowała dobra zabawa i sportowa rywalizacja wraz z Królową Integracją. Następny taki mecz przed Wakacjami na zakończenie roku szkolnego. Wielkie brawa dla wszystkich przybyłych na mecz! Dziękujemy :)

Rodzice poczuli moc Basketek trenujących na co dzień w ramach Programu SMOK Aleksandrów Łódzki!