06 lutego 201712-

Po zimowych feriach wróciliśmy na parkiety dzielnie walcząc ze swoimi słabościami...

U-16

Podopieczne trenerów Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i Adama Rajkowskiego rozpoczęły weekendowe granie, gdzie w sobotnie przedpołudnie zmierzyły się z drużyną z Pabianic, prowadzoną przez trenerkę Jolantę Nowacką.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla pabianickich gości, ale po przerwie Basketki rocznika 2002 rozpoczęły ambitnie walczyć w obronie i ataku, by systematycznie odrabiać straty! :) niestety wykluczenie dwóch podstawowych podopiecznych trenera Adama zakończyło walkę o wygraną!

Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość koleżanek z Pabianic i to im gratulujemy wygranej! Basketkom na otarcie łez dziękujemy za trzecią odsłonę, w której pokazałyście, że ciężka praca podczas obozu nie poszła na marne!

UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - PTK Foto Ciesielski Pabianice (13:19, 11:18, 25:7, 13:31) statystyki, tabela.

U-14

W niedzielne południe zobaczyliśmy po prawie miesięcznej przerwie podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego, które również zmierzyły się z drużyną z Pabianic, tym razem prowadzoną przez trenerkę Marzenę Głaszcz.

Od pierwszych minut Basketki nie potrafiły nawiązać wyrównanej gry z pabianickimi koleżankami, które systematycznie z każdą kwartą powiększały przewagę punktową! Gratulujemy pabianiczankom, a aleksandrowiankom dziękujemy za ambitną postawę!

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - PTK OrtoMedSport Pabianice (8:21, 3:25, 12:18, 9:17) statystyki, tabela.

U-18

Ambitna postawa SMS-ianek nie wystarczyła na wygranie meczu z kolejną drużyną z Pabianic, podopieczne trenerki Daivy Jodeikaite niesione pozytywnym dopingiem kibiców aleksandrowskiej rozkręcały się z każdą minutą, by po przerwie powalczyć i wygrać trzecią i zremisować ostatnią część pojedynku!

Ostatecznie przegrywamy rywalizację, ale po ambitnej grze wszystkich Basketek! Gratulujemy pabianiczankom trzeciej, weekendowej wygranej w hali MZS w Aleksandrowie Łódzkim.

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - PTK Lumi Pabianice (8:25, 8:14, 14:12, 16:16) statystyki, tabela.