• Udany wyjazd do Ksawerowa!

Udany wyjazd do Ksawerowa!

27 lutego 201712-

Nasze młodsze młodziczki U-14 w niedzielne popołudnie powalczyły w meczu wyjazdowym z drużyną UKS Atlas Ksawerów...

Od pierwszych minut podopieczne trenera Adama Rajkowskiego, którego udanie zastąpiła trenerka Elena Redłowska-Agafonnikova, udanie grały w obronie i ataku, a zbilansowana gra zaowocowała udaną pierwszą kwartą 10:15! W kolejnej odsłonie gospodynie dochodzą do głosu i to one skutecznie odrabiają straty, by doprowadzić do remisu 22:22!

Po przerwie trwa zacięta rywalizacja, gdzie gra się wyrównała, a o zwycięstwie zadecydowała determinacja Basketek, które dziś zagrały zespołowo, aż dziewięć z nich zapunktowało, a do zwycięstwa poprowadziła liderka młodziczek młodszych Weronika Puchacz (13 pkt.)! Brawo!

Cieszy powrót Julii Łękawskiej (11 pkt.), która mimo drobnych problemów zdrowotnych pomogła swojej ukochanej drużynie UKS-u odnieść szóste zwycięstwo w sezonie 2016/2017! Oczywiście brawa należą się do wszystkich aleksandrowskich koszykarek, które znakomicie zakończyły granie w miesiącu lutym! Gratulujemy :)

U-14 finał B grupa D

UKS Atlas Ksawerów - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 43:50 (10:15, 12:7, 9:12, 12:16) statystyki, tabela.
Za tydzień młodziczki młodsze wypoczywają, by 12 marca zmierzyć się we własnej hali z drużyną z Sieradza, już dziś zapraszamy kibiców.