• Team LUKS/UKS rozpoczął nowy sezon!

Team LUKS/UKS rozpoczął nowy sezon!

21 października 201912-

Kończąc raport sportowego weekendu kilka słów o niedzielnym spotkaniu połączonych sił klubów LUKS Trójka Sieradz i UKS Basket Aleksandrów Łódzki, które wspólnie wystartowały z nowym sezonem 2019/2020 w rozgrywkach młodziczek U-14...

W niedzielne południe Team LUKS/UKS pod wodzą Coach-a Grzegorza Andryszczaka zmierzył się w Hali MOSiR Sieradz przy ul. Łokietka 55 z drużyną MUKS-u Bełchatów, gdzie w roli trenera wcielił się Tomasz Wojciechowski. Od pierwszych minut bełchatowianki wykorzystywały przewagę motoryczności, a nasza drużyna nadrabiała fizycznością. Niestety nie byliśmy w stanie sprostać wybieganym bełchatowiankom, które w każdej kwarcie powiększały przewagę. Najważniejsze, że walczyliśmy ze swoimi słabościami i nie podaliśmy się wygrywając ostatnią odsłonę!

Gratulujemy bełchatowskiej ekipie, a naszej drużynie dziękujemy za ambitną postawę!

LUKS Trójkę Sieradz dzielnie wspierały Basketki - Zuzanna Jagielska (2 pkt.), Antosia Kowalska (7 pkt.), Martyna Grzelak (9 pkt.), Józefina Grzanek (8 pkt.). Brawo WY!

II kolejka rozgrywek młodziczek U-14

LUKS Trójka Sieradz - MUKS Bełchatów 40:88 (11:22, 7:29; 2:19, 20:18) statystyki, tabela.

Przed Team-em LUKS/UKS czas na nadrobienie pierwszej kolejki i już w najbliższą środę o godzinie 18.00 zmierzą się w Pabianicach na Hali MOSiR przy ul. Grota-Roweckiego 3 z drużyną PTK Szmigiel Znaki prowadzoną przez trenerkę Jolantę Nowacką. Powodzonka! Trzymamy kciuki :)

GO LUKS/UKS GO!