• SMS LO Aleksandrów Łódzki kontra... 2:0 :)

SMS LO Aleksandrów Łódzki kontra... 2:0 :)

29 października 201712-

Ostatnia niedziela pierwszego miesiąca rozgrywek sezonu 2017/2018 mile zaskoczyła kibiców uzdolnionych uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim :)

Niedzielną rywalizację rozpoczęły podopieczne trenera Adama Rajkowskiego juniorki młodsze U-18, które zmierzyły się w legendarnej hali przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi z koszykarkami ŁKS KK Szkoły Gortata, aż trudno opisać pierwszą kwartę, która ułożyła całe spotkanie! Wielkie słowa szacunku dla wszystkich SMS-ianek, które rozpoczęły spotkanie - Kasi Szpery kapitan (7 pkt. 1x3), Wiktorii Bogusz (2 pkt.), Natalii Głaz (11 pkt.), Zosi Łapińskiej (7 pkt.), Patrycji Przerwy (6 pkt.) oraz kadetki Marceliny Namiecińskiej (26 pkt.!), to one sprawiły, że rozpoczęliśmy spotkanie 1:29! Uwaga, aleksandrowskie koszykarki dopiero w ósmej minucie dały zdobyć pierwszy punkt łodziankom pod wodzą trenera Miodraga Gajica! Szacun :)

Spotkanie wyrównało się od drugiej części, ale młodsze SMS-ianki kontrolowały wynik rywalizacji, by z końcowym gwizdkiem cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie! Brawo Wy :)

U-18 juniorki młodsze 3 kolejka

ŁKS KK Szkoła Gortata - UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki 41:61 (1:29, 17:10, 13:12, 10:10) statystyki

Również SMS-ianki starsze prowadzone przez trenera Piotra Rozwadowskiego rozegrały we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim spotkanie z łodziankami, ale z klubu AKS SMS Łódź!

Łodzianki prowadzone przez trenera Mirosława Trześniewskiego odwiedziły Miasto Sportu młodszym składem, w którym znalazły się byłe Basketki Martyna Dzięgielewska, Natalia Żak oraz Marlena Papuga, niestety nie będą miło wspominać powrót do hali MZS...

Od pierwszych minut SMS-ianki "łapały na całym" i łodzianki były bezradne, tracąc w każdej kwarcie co najmniej 30 oczek, uwaga wszystkie dwanaście Basketek zdobywa punkty, a aż osiem z nich miały dwucyfrową zdobycz! Brawo Wy :)

Przypomnijmy pracę wymienionych trenerów koszykówki Piotra i Adama uzupełniają zajęcia z trenerami przygotowania motorycznego Piotrem Milbrandtem i Maciejem Kosiakiem! Dziękujemy i gratulujemy sztabowi trenerskiemu, ciężka praca nie idzie na marne!

U-18 juniorki starsze 3 kolejka

UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Łódź 132:21 (33:6, 34:8, 33:5, 32:2) statystyki, tabela

Za tydzień starsze SMS-ianki powalczą w hali ul. Jagiełły 6 w Kutnie o godz.11.00. Trzymamy mocno kciuki :) Młodsze odpoczywają z rywalizacji na parkiecie i ciężko pracują przygotowując się do spotkania z drużyną Widzewa Łódź, które odbędzie się 12.11.2017 r. o godz.14.00!

GO SMS GO!