• SMS-ianki trenera Adama walczyły do końca, lecz ...

SMS-ianki trenera Adama walczyły do końca, lecz ...

22 października 201712-

Gdyby nie pierwsza kwarta, to można powiedzieć, że młodsze SMS-ianki uzupełnione uzdolnionymi kadetkami pod wodzą trenera Adama Rajkowskiego zagrały z wielkim serduchem...

Kiedy rozpoczęliśmy spotkanie od run-u pabianiczanek 0:27, ze zdziwienia przecieraliśmy oczy, dopiero w szóstej minucie niemoc strzelecką przerywa Wiktoria Olejnik (6 pkt.) kapitan kadetek rocznika 2002! Mecz dla aleksandrowskich koszykarek rozpoczął się od drugiej kwarty, gdzie otrzymaliśmy dawkę kilku dobrych akcji w obronie oraz ataku, sparaliżowane pierwszą odsłoną wreszcie nawiązały walkę z podopiecznymi trenerki Sylwii Wlaźlak :)

Po długiej przerwie ponownie straciliśmy skuteczność rzutową i zaangażowanie w obronie, ale odnajdujemy się ostatnich minutach i gdyby brać pod uwagę II i IV kwartę wygralibyśmy spotkanie 33:32... można, można, tylko trzeba wierzyć w swoje umiejętności!

Gratulujemy zdecydowanym zwyciężczyniom z Pabianic, które mimo braków podstawowych zawodniczek wygrywają spotkanie przy ul. Waryńskiego 22/26. Oczywiście młodszym SMS-iankom dziękujemy za wolę walki i dwie udane kwarty, ale czekamy na więcej :) cieszy powrót dyspozycji strzeleckiej naszej rozgrywającej Kasi Szpery (11 pkt. 3x3)!

Zbieranie bezcennego doświadczenia na pewno zda egzamin, ale trzeba życie brać odważnie i walczyć o swoje!

U-18 2 kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - PTK Multis Multum Pabianice 50:108 (4:41, 18:11, 13:35, 15:21) statystyki
Za tydzień w trzeciej kolejce czeka młodsze SMS-ianki pierwszy wyjazd, gdzie w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 o godzinie 11.00 zmierzą się z nowym klubem na mapie woj. łódzkiego ŁKS KK Szkoła Gortata. Trzymamy kciuki!