• Sezon 2018&2019 na start!

Sezon 2018&2019 na start!

29 liprwca 201812-

Kochani niezastąpieni Rodzice, Opiekunowie i Kibice UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki powoli wpadamy w rytm przygotowań do nowej odsłony, czyli sezonu 2018&2019!

Sezonu niezwykle ciekawie zapowiadającego się, gdzie aleksandrowska młodzież przejdzie najtrudniejszy egzamin w dotychczasowej historii naszego klubu! Tak nasza wizytówka drużyna pierwszoligowa, będzie po raz pierwszy od sezonu 2011/2012 reprezentowana w całości przez uzdolnioną młodzież, którą poprowadzi trener Adam Rajkowski, a jego mentorem zostanie trener Dariusz Raczyński!

Team pierwszoligowy, będzie oparty na zawodniczkach drużyny juniorek starszych U-22, czyli roczników 1997 i młodsze!

Gorące podziękowania dla Basketek, które wspierały nas w poprzednim sezonie, ale wybrały dalszy rozwój w innych klubach - Natalii Danych, Weronice Telendze, Agnieszce Myślak, Roksanie Płonce i Marcie Wieczyńskiej życzymy Wam powodzenia i do zobaczenia na parkietach rozgrywek pierwszoligowych lub młodzieżowych :)

Pożegnaliśmy się również z trenerem Piotrem Neyderem, który dbał o rozwój aleksandrowskich koszykarek od trzech sezonów, jeszcze raz dziękujemy za wkład i zaangażowanie w pracę w UKS-ie.

Debiut trenera Adama nie powinien być dla Was zaskoczeniem, jego dotychczasowa wzorowa praca z gimnazjalną młodzieżą przy Programie KOSSM, przekonała Władze naszego klubu do nominowania go do roli I coach-a, któremu życzymy powodzenia :)

Powrót po dwóch sezonach przerwy z aleksandrowską koszykówką odnotowuje trener Dariusz Raczyński, który po przygodzie z klubem MUKS Widzew Łódź, gdzie z drużyną młodzieżową U-22 zdobył Mistrzostwo Polski oraz prowadzeniem drużyny ekstraklasy, będzie wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem trenera Adama. Witamy serdecznie i życzymy siły oraz uśmiechu na twarzy podczas każdego treningu :)

Skład drużyny pierwszoligowej poznacie na prezentacji przedsezonowej, która odbędzie się we wrześniu, a tymczasem czas na kolejne newsy o naszej uzdolnionej, aleksandrowskiej młodzieży...

Trenerem głównym w Szkole Mistrzostwa Sportowego, będzie kolejna wybitna postać świata polskich trenerów - Piotr Rozwadowski, w sezonie 2018/2019 będzie wspierał juniorki młodsze rocznika 2001 i młodsze, które będą ogrywane w rozgrywkach II Ligi Kobiet!

Coach trzymamy mocno kciuki za wyniki w nowej odsłonie, siły :)

Za kontynuację Programu KOSSM, będzie odpowiedzialna trenerka Elena Redłowska-Agafonnikova, która poprowadzi kadetki rocznika 2003 i młodsze. Również życzymy wytrwałości i siły podczas całego sezonu 2018/2019 :)

Natomiast grupy najmłodsze naszego klubu młodziczki U-14 rocznika 2005 i młodsze, żaczki rocznika 2007 i młodsze oraz skrzatki 2008 i młodsze poprowadzi duet Kacper Nowowiejski oraz ... szykujemy dla Was niespodziankę :)

"Maluchom" i trenerom życzymy tylko jednego wielkiej radości z tego co robicie :)

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy trenerowi Jakubowi Głuszkowi za dwa sezony, podczas których opiekował się grupami najmłodszych Basketek naszego klubu. Życzymy powodzenia i sukcesów w nowym klubie!

Plan przygotowań Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki dla wszystkich grup wiekowych w miesiącu sierpniu;

13.08.2018 r. (poniedziałek) godz.10.00 spotykamy się w zależności od warunków pogodowych

"deszczyk" - hala SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim

"słoneczko" - MOSiR Aleksandrów Łódzki ul. 11-go Listopada 98

21.08.2018 r. (wtorek) godz.8.00 wyjazd grup SMS LO Aleksandrów Łódzki oraz drużyny pierwszoligowej na obóz sportowy do przepięknie położonego ośrodka Dolna Leśnicy - https://dolinalesnicy.pl/  powrót 29.08.2019 r. (środa) :)