• Serce się raduje :)

Serce się raduje :)

03 marca 201712-

Wczesnym piątkowym popołudniem w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi przy ul. Łąkowa 29 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród 46 Plebiscytu Sportowca Roku 2016 Regionu Łódzkiego organizowanego przez Dziennik Łódzki!

Niezwykłe wyróżnienie, a jednocześnie potwierdzenie i docenienie aleksandrowskich inwestycji w młodzież okazała się informacją, iż w kategorii Sportowca Roku 2016 Powiatu Zgierskiego wygrywa Basketka Natalia Danych, ale to nie koniec znakomitych wieści, w tej samej kategorii na miejscu III uplasowała się kolejna aleksandrowska koszykarka Martyna Leszczyńska!
Brawo! Gratulacje!

Przypomnijmy Natalia na co dzień trenuje pod okiem trenerów Piotra Neydera i Edyty Koryzny, reprezentując nasz klub w rozgrywkach I Ligi Kobiet oraz juniorek starszych U-22, które dwa tygodnie temu zdobyły IV miejsce w Polsce!

Młodsza Basketka Martyna, jest uczennicą I klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym w Aleksandrowie Łódzkim, przypomnijmy również podopieczna trenerów Piotra i Edyty! "Leszczu" debiutująca w sezonie 2016/2017 w naszym klubie pomaga koleżankom z drużyny pierwszoligowej, juniorek starszych oraz juniorek młodszych U-18, również w Gdyni zdobyła IV miejsce w Polsce!

Gratulujemy i dziękujemy trenerom za znakomitą pracę!

Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować Organizatorom wspaniałej inicjatywy i gratulujemy zorganizowania niezapomnianego balu