• Przegrana po walce!

Przegrana po walce!

13 listopada 201612-

W niedzielne południe na hali przy ulicy Tetmajera 7 w Skierniewicach młodsza drużyna juniorek U-18 zmierzyła się z gospodyniami MKS ÓSEMKA Skierniewice. W pierwszej kwarcie nasze Basketki walczyły dzielnie, jednak z upływającym czasem zaczęły popełniać błędy, które skierniewiczanki bezlitośnie wykorzystywały kończąc kwartę 34:10...

W drugiej odsłonie aleksandrowianki zdobyły 15 punktów, a ich przeciwniczki dorzuciły 25 punktów. Kończąc pierwszą połowę wynikiem 59:25.

Przez całą trzecią kwartę podopieczne trenerki Daivy Jodeikaite pokazały, że potrafią grać w basket! :) Przechwyty, kontry i wykorzystane rzuty osobiste spowodowały, że trzecią kwartę wygraliśmy wynikiem 22:19! Niestety dobra passa skończyła się wraz z początkowym gwizdkiem ostatniej części rywalizacji. Kolejne błędy naszych zawodniczek wpłynęły na wysoką przegraną w ostatnich 10 minutach, 39:10 dla koleżanek ze Skierniewic.

Mimo wysokiej przegranej młodsze SMS-ianki dzielnie walczyły do ostatniego gwizdka sędziowskiego!

Gratulujemy wygranej podopiecznym trenera Adriana El-Warda, a naszym Basketkom dziękujemy za ogromne zaangażowanie.

Nasze punktujące zawodniczki: #4 Agnieszka Wróbel (kpt.) 6pkt., #5 Bianka Bałwas 6 pkt., #11 Weronika Pietrzykowska 5 pkt. (1x3), #12 Justyna Samulak 12 pkt., #14 Barbara Worsowicz 2 pkt. Królem strzelców za 3 pkt. naszej drużynie okazała się #7 Klaudia Kozłowska, która rzuciła 8 punktów, w tym dwa za łuku 6,75. Najwięcej punktów w naszej drużynie zdobyła #9 Zosia Serafin 16 pkt., dla której jest to rekord życiowy w rozgrywkach juniorek młodszych! BRAWO! Serdecznie dziękujemy aleksandrowskim dziewczynom i życzymy im powodzenia w kolejnych meczach!

U-18 (III kolejka)

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket SMS II Aleksandrów Łódzki 117:55 (34:10, 25:15; 19:22, 39:10) statystyki, tabela

Za tydzień czekają na nas emocje w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie odbędzie się pojedynek derbowy. Start godz.14.30, serdecznie zapraszamy!