• Pożegnanie godne Mistrzyń! :)

Pożegnanie godne Mistrzyń! :)

03 kwietnia 201712-

W niedzielne popołudnie podopieczne trenera Adama Rajkowskiego rozegrały ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek młodziczek młodszych, gdzie po raz czwarty w sezonie 2016/2017 zmierzyły się z beniaminkiem drużyną UKS Atlas Ksawerów...

Od pierwszych minut zdeterminowane walczaki z Miasta Sportu ciężko pracując w obronie mogły pozwolić sobie na kilka ciekawych akcji w ataku, gdzie zaskoczyły nowymi pomysłami, które bardzo spodobały się licznie zgromadzonym kibicom naszej drużyny :)

Niesamowite zaangażowanie w grze obronnej, gdzie każda z Basketek zasługiwała na głośne oklaski przekłada się na wynik pierwszej połowy - 37:13! :) Brawo!

Ambitne ksawerowianki rozpoczynające przygodę z koszykówką prowadzone przez trenera Bartosza Śpiewaka nie były w stanie oprzeć się agresywnej obronie aleksandrowskich koszykarek, ale dziękujemy im za postawę!

Ostatecznie Basketki rocznika 2004 i młodsze wygrywają dziewiąte spotkanie w sezonie 2016/2017, przy siedmiu porażkach zajęły trzecie miejsce w grupie B! Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wspaniałą postawę podczas całego sezonu! Sezonu, który był "rozgrzewką" do kolejnego, gdzie jesteśmy przekonani, że zebrane doświadczenie przyniesie efekty!

Skład młodziczek młodszych rocznika 2004 i młodsze w sezonie 2016/2017; trener Adam Rajkowski, zawodniczki Wieronika Puchacz kpt. (rocznik 2004), Klaudia Klimek (04'), Hanna Michalak (04'), Weronika Kowalska (04'), Hanna Owczarek (04'), Małgorzata Bartniak (05'), Nikola Kacprzyk-Rosiak (05'), Anna Kołacińska (05'), Julia Łękawska (05'), Zuzanna Kopka (05'), Patrycja Legendź (05'), Martyna Gerstenberger (05'), Laura Gorzelańczyk (05'), Aleksandra Chojnacka (05'), Józefina Grzanek (06'), Martyna Grzelak (06'), Wiktoria Mikuła (06'), Julia Kwiatkowska (06'), Oliwia Radziszewska (06'), Anna Zbidi (06'), Nikola Piątczak (07'), Tatiana Redłowsk (07')!

Wszystkim Wam jeszcze raz serdecznie gratulujemy zaangażowania w Projekt młodziczki młodsze U-14, rewelacyjnej progresji Waszych umiejętności! Brawo!

Szczególne podziękowania kierujemy do wspaniałych kibiców-rodziców-członków rodzin, którzy wzorowo wspierali nasze młode Basketki, pokazując wzór do naśladowania! Dziękujemy, jesteście wyjątkowi :)

XVI kolejka rozgrywek U-14 grupa B
UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - UKS Atlas Ksawerów 68:32 (16:2, 21:11, 12:2, 19:17) statystyki, tabela.