• Plebiscyt Sportowca Roku 2017!

Plebiscyt Sportowca Roku 2017!

25 stycznia 201812-

Od dziś rusza IV edycja szczytnej inicjatywy "Plebiscytu Sportowca Roku 2017 Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego"!

Jako klub UKS przy Miejskim Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim mamy zaszczyt przedstawić nominowanych, aż sześć zawodniczek, drużyny oraz trenera minionego roku 2017! Wyjątkowego dla aleksandrowskiej koszykówki, która doczekała się historycznych sukcesów w rozgrywkach szkolnych oraz klubowych, przypomnijmy...

W roku 2017 pierwszy raz w historii aleksandrowskiego szkolnictwa Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz Szkoła Mistrzostw Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika wspięły się równolegle na szczyty powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie zdobywając kolejno Mistrzostwo Powiatu Zgierskiego, województwa łódzkiego oraz Wicemistrzostwa Polski - Gimnazjady i Licealiady 2017! :)

Otwierając pierwszą kategorię Plebiscytu Sportowca Roku 2017 Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego -

Młodzieżowego Sportowca Roku 2017 wśród nominowanych naszego klubu znalazły się właśnie Wicemistrzynie Polski Szkół Gimnazjalnych 2017 roku zdobytym po ciężkich bojach w Mieście Elblągu, przypomnijmy trenerem "sreberek", był Piotr Rozwadowski - Klaudia Kozłowska, Bianka Bałwas i Sylwia Sobczak wychowanki naszego klubu, które już od pierwszej klasy szkoły podstawowej bawią się w ukochany basketball :)