• Ósma wygrana w sezonie!

Ósma wygrana w sezonie!

27 marca 201712-

Podopieczne trenera Adama Rajkowskiego wspinają się na wyżyny swoich umiejętności, ambitnie walczą w każdym spotkaniu! Młode-gniewne aleksandrowskie koszykarki dzielnie walczą w grupie B, gdzie w przedostatnim spotkaniu sezonu 2016/2017 zmierzyły się z koleżankami z Łodzi...

Ponownie, aż osiem Basketek zapunktowało, a pozostałe wspaniale walczyły w obronie, to jest to, właśnie to! Gra zespołowa, gdzie każde ogniwo ma wpływ na całość, KAŻDE! Pierwsza kwarta pokazała potencjał naszych koszykarek (7:17), gdzie agresywna gra obronna pozwoliła na zdobywanie łatwych punktów w ataku! W kolejnej odsłonie dobiliśmy koleżanki ze Szkoły Gortata (7:25), gdzie ponownie konsekwentnie ciężka praca w obronie przełożyła się na dużych możliwościach zdobywania punktów! Brawo :)

Po przerwie trener Adam zadecydował o ogrywaniu wszystkich Basketek, przecież za chwilę rozpoczynamy sezon skrzatek! Spotkanie się wyrównało, a ambitne łodzianki walczyły o zmniejszenie strat, mimo starań z parkietu jako zwycięskie schodziły aleksandrowskie koszykarki, które mimo rozegrania w sobotę Finału C żaczek nie zwątpiły w odniesienie kolejnego zwycięstwa! Gratulujemy!

Już dziś serdecznie zapraszamy na ostatnią rywalizację w sezonie 2016/2017, gdzie na własnym parkiecie zmierzymy się w niedzielę z drużyną z Ksawerowa, początek godzina 16.00! Do zobaczenia :)

XV kolejka U-14 grupa B
UKS Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 38:70 (7:17, 7:25, 12:13, 12:15) statystyki, tabela.