• Ogólnopolski Finał - Licealiady 2019 ponownie w Mieście Sportu!
image

Ogólnopolski Finał - Licealiady 2019 ponownie w Mieście Sportu!

30 stycznia 201912-

Do Miasta Aleksandrowa Łódzkiego spływają kolejne znakomite wiadomości, w dniu 30.01.2019 r. (środa) otrzymaliśmy mega news z siedziby Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego reprezentowanego przez Pana Wiesława Dębowskiego - Ogólnopolski Finał Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt - Licealiada 2019 odbędzie się w Mieście Sportu! 

Informację otrzymaliśmy w dniu uroczystej Gali Plebiscytu Sportowiec Roku 2018 Aleksandrowa Łódzkiego, to nie przypadek, właśnie tu spełniamy SPORTOWE MARZENIA! :) 

Przypomnijmy, będzie to już trzeci Finał organizowany w naszym mieście, kolejno 2013 - zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, 2018 - III miejsce, 2019 - ?...

Ciężka praca sztabu trenerskiego SMS LO Aleksandrów Łódzki z uzdolnionymi uczennicami przynosi efekty, co prawda jeszcze nie zdążymy z nowym obiektem, który spodziewany jest na jesień 2019, ale gwarantujemy, że zrobimy wszystko, by wzorem poprzednich lat uczestnicy przeżyli niezapomniane emocje sportowe w komfortowych warunkach! 

W imieniu Organizatorów Ministerstwa Sportu i Turystyki, Zarządu Szkolnego Związku Sportowego, Zarządu Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, Zarządu Powiatu Zgierskiego, Władz Miasta Aleksandrowa Łódzkiego, Dyrekcji Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, Dyrekcji SP 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, Klubu UKS Basket Aleksandrów Łódzki oraz Partnera Technicznego Firmy "Zet-Kreska" już dziś serdecznie zapraszamy na niezapomniane emocje, które odbędą się w czerwcu...

GO LICEALIADA 2019 GO!