• Nasze

Nasze "świeżaki" z wielkim potencjałem dzielnie walczą!

26 marca 201812-

Ostatnim spotkanie, siódmym z rzędu rozegranym w miniony weekend w hali SP 1 przy  ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, był pojedynek rewanżowy podopiecznych trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i drużyny TK Basket Stryków.

Oczywiście zwycięzcą mogły być tylko przyjezdne, ale najważniejsze, że potencjał aleksandrowskich koszykarek powoli się rozwija i mają możliwość poprzez wsparcie "doświadczonych" Basketek zbierania bezcennego doświadczenia!

Team trenerki Eleny, to Basketki rocznika 2004 i młodsze, w którym swoją przygodę z koszykówką w ostatnim miesiącu rozpoczęło, aż sześć aleksandrowskich koszykarek! i z tego co wiemy, to nie ostatnie słowo trenerki, Rodzina młodziczek w najbliższym czasie powiększy się o kolejne Baskeciary :)

Gratulując podopiecznym trenera Bartłomieja Szczepaniaka, dziękujemy za dzielną postawę całej drużynie z Miasta Sportu, ciężko trenujemy i walczymy ze swoimi słabościami! Never give up! Szczególne podziękowania dla naszej kapitan Weroniki Puchacz (15 pkt.), Tatiany Redłowskiej (16 pkt.), Nikoli Rosiak-Kacprzyk (6 pkt.) za godne zastąpienie braku starszych schorowanych Basketek, cieszy powrót do zdrowia Julii Łękawskiej (5 pkt.), przełamanie niemocy strzeleckiej Małgosi Bartniak (2 pkt.), pierwsze zdobyte punkty walczaka Karinki Kaczmarczyk (3 pkt.) i powrót Sandry Byliniak!

Dziękujemy Wam :)

Młodziczki U-14 o miejsce V-XII

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 49:91 (10:24, 13:24, 8:27, 18:16) statystyki, tabela.

Do zakończenia sezonu 2017/2018 pozostały trzy spotkania, najbliższe już 8 kwietnia 2018 r. (niedziela), gdzie zmierzymy się z zaprzyjaźnioną drużyną z Miasta Sieradza :) godzina spotkania zostanie ustalona w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych niedoświadczonych Basketek, które potrzebują mocnego wsparcia od najbliższych!